MojAndroid

V posledných dňoch ste sa na našom webe mohli zapojiť do súťaže o nové bluetooth slúchadlá AKG N200nc. Stačilo správne odpovedať na tri súťažné otázky a boli ste zaradení do žrebovania. Súťaž je na konci a my poznáme meno výhercu, ktorý získal slúchadlá AKG N200nc.

AKG N200nc: Kvalitný zvuk, pohodlie a skvelá výdrž

Tieto slúchadlá ponúkajú nákrčník, ktorý je veľmi príjemný a dostatočne ohybný. Jeho výhody oceníte v prípadoch, keď potrebujete slúchadlá rýchlo vytiahnuť z uší a nemáte ich kam odložiť. Spoľahnúť sa môžete na kvalitné spracovanie a hodnotné materiály. Samozrejmosťou je ovládanie hudby či telefonátov priamo prostredníctvom slúchadiel.

Zvuk z týchto slúchadiel je kvalitný, vyvážený a nechýbajú ani poriadne basy. Sú ideálne na počúvanie hudby, podcastov či pozeranie filmov. Vďaka aktívnemu potlačeniu hluku ich využijete napríklad v lietadle, autobuse, vlaku a podobne.

Správne odpovede a výherca slúchadiel AKG N200nc

Súťaž trvala od 26.11.2019 do 3.12.2019. Zapojených bolo celkovo 4040 súťažiacich, z ktorých správne odpovedalo 3709. Otázky a správne odpovede:

1. Koľko hodín prehrávania ponúkajú AKG N200nc?
a) 10 hodín
b) 11 hodín
c) 12 hodín
2. Ako sa volá funkcia, ktorá zvýrazní hlas ľudí v okolí, aby ste pre rozprávanie s nimi nemuseli slúchadlá vyberať z uší?
a) TalkVoice
b) TalkThru
c) TalkWith
3. Ako rýchlo sa nabijú slúchadlá AKG N200nc na plnú kapacitu?
a) 2 hodiny
b) 3 hodiny
c) 4 hodiny

 

Spomedzi všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu, ktorým sa stáva Vojtech Soliar. Výhercovi srdečne blahoželáme a všetkým ostatným zúčastneným ďakujeme za zapojenie.

Aj keď ste teraz nevyhrali, nemusíte vôbec zúfať – na webe MojAndroid.sk nájdete pravidelne súťaže o hodnotné ceny a nabudúce sa šťastie usmeje možno práve na vás! Stačí, keď nás budete pozorne sledovať aj naďalej a určite vám žiadna ďalšia súťaž neujde!

5.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+