MojAndroid

Developerská konferencia Google I/O 2013 priniesla niekoľko softvérových noviniek a zaujímavostí nielen pre fanúšikov spoločnosti Google, ale samozrejme aj pre samotných developerov. Mnohí účastníci tvrdia, že na tejto udalosti získali novú inšpiráciu, ktorá ich posúva za hranice ich možností. Väčšina z nás však nedostala príležitosť zúčastniť sa jednej z najdôležitejších udalostí tohto roka, no mohli sme sledovať niektoré prednášky online prostredníctvom služby Youtube. Spoločnosť Google sa však rozhodla aspoň formou krátkeho 5 minútového videa priblížiť  “kúzlo” niektorých momentov z Google I/O.

V prípade, ak by vám nestačilo 5 minút, známy portál The Verge si pre vás pripravil viac než 60 minútový pohľad na konferenciu, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+