MojAndroid

Tím stojaci za aplikáciou AirDroid pravidelne vylepšuje jej funkcie a pracuje na vývoji titulu, ktorý patrí medzi najlepšie v obchode Play. Len pred mesiacom tento tím uviedol informáciu o tom, že pripravuje 3. verziu svojej služby a dnes je už AirDroid 3 Beta dostupný na stiahnutie. Najväčšou novinkou sú natívne aplikácie pre Mac OS a Windows, ktoré určite zvýšia produktivitu a praktickosť celej aplikácie. Na otestovanie novej verzie aplikácie potrebujete Android zariadenie alebo počítač s Mac OS X či Windowsom. Stiahnite si príslušný súbor (Android, Windows, Mac, web), prihláste sa do svojho AirDroid účtu a môžete testovať všetky novinky v beta verzii AirDroidu 3.

airdroid-3-cover-1024x547

Nová verzia AirDroidu prinesie upozornenia na prichádzajúce hovory, zrkadlenie notifikácií, Air Mirror (vzdialené ovládanie) a lepší manažment pre kontakty. Novinkou je tiež end-to-end šifrovanie, nový prenos súborov, nový vzhľad Android aplikácie aj webu či ďalšie funkcie. Priamo z počítača bude v novej verzii AirDroidu možné aj odmietnuť hovor preddefinovanou správou. Beta verzia programu ale nefunguje korektne a občas sa môžete stretnúť aj s vážnejšou chybou. Dokonca môže byť AirDroid označený aj za vírus, čo by ste mali ignorovať. Vývojári ešte stále dokončujú všetky funkcie tejto služby a keď im pošlete váš feedback, určite sa potešia. Ak nový AirDroid otestujete, dajte nám vedieť, ako sa vám páči.

Zdroj: AirDroid

1.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+