MojAndroid

Stránka aFreeware prináša tipy a krátke recenzie Android aplikácií, ktoré sú v Android Markete dostupné zadarmo. Teraz tento web prichádza s novinkou – je dostupný aj ako Android aplikácia. Mám tak možnosť jednoduchšieho prístupu k aplikáciám, ktoré sú zadarmo priamo cez môj Android telefón.

Tento týždeň bola spustená Android aplikácia aFreeware Beta s cieľom pomôcť nájsť kvalitné a bezplatné aplikácie jednoduchšie. Adnroid Market obsahuje asi okolo 70 000 voľných programov dostupných na stiahnutie, z toho dôvodu je prezeranie a hľadanie tej vhodnej aplikácie niekedy náročné. Práve preto je jednoduchšie aplikácie z webu prezerať cez aFreeware, kde sú aplikácie zoradené v niekoľkých kanáloch – Posledná Apps, najlepšie Apps a Widgety.

aFreeware je kompatibilný s väčšinou zariadení Android, po inštalácii tak môžete aplikácie prehliadať, sťahovať a inštalovať zadarmo priamo na vašom Androide. aFreeware na pripojinie na internet používa buď mobilné pripojenie k sieti operátora alebo pripojenie cez WiFi na stiahnutie softvéru do telefónu.

Galéria:

QR kód:

15.10.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+