MojAndroid

ADW launcher patrí k jedným z najpopulárnejších launcherov dostupných pre Android. Hoci nebol aktualizovaný pomerne dlhú dobu, to sa dnes zmenilo a vývojári doslova prerobili celý launcher od základov. Po aktualizácii je tak ADW launcher opäť na koni a ponúka veľké množstvo starých aj nových funkcií.

Medzi novinkami novej verzie launchera nájdete napríklad nastavenia veľkosti ikon, ich tieňov či farby textu. Vylepšený bol tiež engine pre zmenu tém, ktorý teraz podporuje aj vzhľady z iných populárnych launcherov. Tešiť sa môžete tiež na nové používateľské prostredie menu s nastaveniami, nové animácie prechodov, indikátory plôch, nové štýly priečinkov ako aj podporu pre zmenu veľkosti pracovnej plochy. Nastavenia môžete pohodlne zálohovať alebo obnoviť. Novinky z novej verzie ADW Launchera zhrnuli vývojári  aj do krátkeho videa:

ADW Launcher je na Google Play Store dostupný vo verzii zadarmo alebo v platenej, ktorú je možné zakúpiť za 2,78€. Prémiová verzia aplikácie ponúka niekoľko extra funkcií navyše. Patria medzi ne napríklad nové prechodové animácie, ikony, štýly App Draweru a ďalšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.3.3.9
Aktuálna cena: 2,39 €
Verzia: 1.3.3.9
Aktuálna cena: 2,39 €

30.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+