MojAndroid

Populárny Adobe Reader získal v obchode Google Play novú aktualizáciu so zaujímavými funkciami, ktoré sú však predmetom mesačného predplatného. Používatelia získajú schopnosť previesť svoje dokumenty a obrázky na formát PDF (Adobe PDF Pack) a naopak, z PDF konvertovať formátov Word alebo Excel (Adobe ExportPDF). Samotná mobilná aplikácia zostáva zdarma, no za tieto dodatočné funkcie si budete musieť priplatiť. K ďalším zmenám sa zaradila lepšia optimalizácia pre pre x86 čipy, nové používateľské prostredie prehliadača súborov, vylepšené textové vyhľadávanie alebo podpora pre viaceré okná.

Adobe reader Android aktualizacia platene funkcie

Dvojica nových balíčkov pre konverziu súborov sa odlišuje svojou cenou, no obe sú predmetom mesačného predplatného. Balíček Adobe ExportPDF, ktorý umožní konvertovať PDF na formát Word a Excel spolu s 10 GB cloudovým priestorom od Adobe stojí 1,99 dolárov na mesiac. Druhý balík Adobe PDF Pack umožňuje neobmedzenú tvorbu PDF súborov z formátov Word, Excel alebo PowerPoint a naopak, konverziu obrázkov na PDF a pridáva tiež cloudové úložisko s kapacitou 10 GB. Tento balík však stojí 9,99 dolárov na mesiac.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
16.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+