MojAndroid

Launcherov je v Obchode Play naozaj plno. Množstvo z nich sú svojím spôsobom originálne, iné sú bohaté na možnosti a neustále sa zlepšujú. Patrí medzi ne aj Action Launcher. Do Obchodu Play tak mieri jeho verzia 37.

Náš tip
Aktualizácia aplikácie Action Launcher prináša niektoré vlastnosti Androidu P

Skratky domovskej obrazovky

Jednou z nových funkcií Action Launcher sú aj skratky na domovskej obrazovke. Ich fungovanie je úplne jednoduché. Stačí podržať prst na ľubovoľnom prázdnom mieste úvodnej plochy a okamžite sa vám zobrazí ponuka skratiek.

Nové skratky na domovskej obrazovke vyvoláte jednoduchým gestom
Nové skratky na domovskej obrazovke vyvoláte jednoduchým gestom

Všetky skratky sa dajú prispôsobiť v nastaveniach launchera, a tak máte po podržaní prsta na obrazovke prístup ku údajom o spotrebe batérie, nastaveniam, správcovi súborov a množstvu iných. Všetko sa dá nastaviť podľa vlastného výberu.

Všetky rýchle skratky sa dajú prispôsobiť podľa vlastného výberu
Všetky rýchle skratky sa dajú prispôsobiť podľa vlastného výberu

Akoby Androidu P z oka vypadol

Action Launcher je jedným z tých, ktoré sa snažia ešte pred oficiálnym uvedením napodobniť vzhľad novej verzie operačného systému Android P. Aj výzor menu s rýchlymi skratkami tak bude kopírovať dizajn z nového Androidu.

Okrem toho sa zmeny dotkli aj detailov. Všetky zložky aplikácií z verzie 35 sa teraz dajú premiestniť na domovskú obrazovku. Okrem toho budú ikony, fonty a veľkosť písma predvolené podľa Pixel Launcher.

Nová verzia Action Launcher je už momentálne dostupná v Obchode Play. Pokiaľ s ním ešte nemáte skúsenosti, rozhodne mu dajte šancu. A pokiaľ Action Launcher používate, zanechajte nám svoje skúsenosti v diskusii pod naším článkom.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma
21.6.2018
Zdroj: Android Central

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+