MojAndroid

Server 500px je vo svete známy najmä medzi fanúšikmi kvalitných fotografií a medzi samotnými fotografmi. Snímky z tejto stránky však často vzhliadajú aj amatéri a ľudia, čo sa chcú pokochať kvalitnými fotografiami, a preto sme veľmi radi, že autori pracujú na už druhej verzii svojej oficiálnej aplikácie pre zariadenia s OS Android. Titul 500px Beta prináša oproti prvej aplikácii niekoľko zmien, Ďalšie by mali prísť už čoskoro.

500px-main

Aplikácia 500px je na Google Play už viac ako jeden rok. Niekoľko mesiacov sa však na Google Play objavuje aj jej pokračovanie vo forme Beta verzie, ktoré by malo okrem opráv menších chýb a nedostatkov priniesť aj väčšie prepojenie s vašimi priateľmi. Tých si budete vo svojich Android zariadeniach môcť priamo vyhľadávať a naviazať s nimi spojenie, pričom aplikácia ponúkne aj funkciu Flow, ktorá vám zobrazí fotografie, ktoré sa vašim priateľom páčia.

Okrem toho si v aplikácii 500px Beta môžete vychutnať aj funkcie z predošlej verzie. Okrem zobrazenia fotografie vo väčšom rozlíšení je samozrejme dostupné aj zdieľanie na sociálne siete, možnosť sledovania fotografií od jednotlivých autorov, delenie snímok do kategórií alebo slideshow. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť po kliknutí na nižšie umiestnený widget.

4.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+