MojAndroid

4ka prináša zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 (Sloboda na štvrtú). Ide o nový koncept paušálu, ktorý na Slovensku nemá obdobu. Zákazník s týmto paušálom môže využívať volania alebo SMS a dáta na 4 nezávislých 4ka SIM kartách na jednom paušále a za jednu cenu.

„Ekonomická kríza, dvojciferná inflácia a navyše vojna za našimi hranicami. Neľahké časy, ktoré nás čakajú, nás prinútili zamyslieť sa nad tým, ako pomôcť našim zákazníkom. Poznáte nás. Priniesli sme volania za tretinovú cenu oproti konkurencii, priniesli sme ako prví nekonečný dátový paušál a dnes prichádzame s novým konceptom zdieľania minút, SMS či dát v jednom paušále až pre štyroch.“

Marek Jánošík, vedúci produktového oddelenia 4ky

Nový paušál umožňuje majiteľovi paušálu zdieľať volania/SMS a dáta až s tromi ďalšími účastníkmi (členmi skupiny). Štyria rodinní príslušníci alebo kamaráti tak môžu využívať zdieľané nekonečné minúty/SMS v celej EÚ a zdieľané 4 GB dát v celej EÚ za 40 eur mesačne. Jedna SIM karta tak vyjde mesačne na 10 eur. Existuje aj možnosť pridať piateho člena skupiny za dodatočných 10 € na 30 dní.

Príklad, ako to funguje | Zdroj: Miroslav Schwamberg

SLOBODA na štvrtú umožňuje majiteľovi paušálu flexibilne dokupovať dátové balíky DÁTA NAVYŠE podľa potreby skupiny pre seba alebo členov v skupine, a to v podobe zdieľaných nekonečných dát pre všetkých členov v skupine, alebo samostatných dát pre jednotlivých členov.

Dáta navyše: Zdieľané alebo samostatné

ZDIEĽANÉ DÁTA NAVYŠE pre všetky 4 SIMky ponúka jeden dátový balík, ktorý si zdieľajú všetci členovia v skupine. Jedná sa o ZDIEĽANÉ NEKONEČNÉ DÁTA v SR (z toho 16 GB v EÚ) za 24 €/ pre 4 SIMky na 30 dní.

SAMOSTATNÉ DÁTA NAVYŠE pre 1 SIM-ku ponúkajú dáta v troch výhodných variantoch. Aktivovať ich môže Majiteľ paušálu flexibilne pre každú zo 4 SIM zvlášť. Na výber sú dátové balíky 1GB v SR a EÚ za 2 €/30 dní, 8 GB v SR (z toho 2,67 GB v EÚ) za 4 €/30 dní a NEKONEČNÉ DÁTA v SR (z toho 5,33 GB v EÚ) za 8 €/30 dní. Tieto dátové balíky nie sú zdieľané s ostatnými v skupine, ale sú k dispozícii výhradne pre zvolenú SIM kartu.

Zdroj: 4ka

Ako si aktivovať paušál SLOBODA na štvrtú

  1. Kúpte si 4ka SIM kartu so zdieľaným nekonečným paušálém SLOBODA na štvrtú cez e-shop 4ka.sk/pausalysloboda alebo v predajnej sieti 4ky.
  2. Zaregistrujte sa na www.4ka.sk/moja-zona a stiahnite si aplikáciu Moja 4ka.
  3. Pridajte si do SLOBODY na štvrtú čísla ďalších troch Štvorkárov. Na pridané čísla príde pozvánka formou SMS, ktorú treba potvrdiť spätnou SMS v tvare “CHCEM” na číslo 950.
Predplatená služba Popis služby Cena
SLOBODA na štvrtú Zdieľané nekonečné volania/SMS a 4GB dát v SR a EÚ pre 4 SIMky 40 EUR na 30 dní (10 EUR/SIM)

Dáta navyše Popis služby Cena
ZDIEĽANÉ NEKONEČNÉ DÁTA V SR Zdieľané nekonečné dáta v SR (z toho 16 GB v EÚ) pre 4 SIMky 24 EUR na 30 dní (6 EUR/SIM )
1 GB v SR 1 GB dát v SR a EÚ pre 1 SIM 2 € na 30 dní
8 GB v SR 8 GB dát v SR (z toho 2,67 GB v EÚ) pre 1 SIM 4 € na 30 dní
NEKONEČNÉ DÁTA V SR Nekonečné dáta v SR (z toho 5,33 GB v EU) pre 1 SIMku 8 € na 30 dní
Podčiarknuté a zhrnuté | Zdroj: Miroslav Schwamberg
Moja 4ka
Moja 4ka
Developer: SWAN, a.s
Price: Free
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
4.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+