MojAndroid

Štvrtý mobilný operátor na Slovensku má za sebou prvý rok fungovania, ktorý oslávi už 4. októbra. Práve vtedy to bude presne rok po tom, čo verejnosti predstavil koncept predplatenej karty Moja 4ka. V rámci osláv narodenín si 4ka pre svojich zákazníkov pripravila aj narodeninový darček. Počas celého dňa budú môcť dátovať úplne zadarmo.

„Vieme, že pre veľkú časť našich zákazníkov sú mobilné dáta ich alfou a omegou a preto sme sa ich rozhodli v deň našich narodenín odmeniť, ako sa patrí v „Dobe dátovej“. Pre všetkých štvorkárov bude prenos dát na Slovensku dostupný zadarmo počas celého narodeninového dňa. Naši zákazníci tak budú môcť neobmedzene sledovať videá na YouTube, využívať moderné spôsoby komunikácie cez aplikácie ako Facebook Messenger, Snapchat, Instagram, Twitter, Viber či WhatsApp, sťahovať si aplikácie a hry do mobilu a celkovo využívať rýchlu 4G sieť 4ky celý deň naplno,“ hovorí riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb SWAN Mobile, a.s., Peter Helexa.

4ka, ako mobilný operátor, ide od začiatku proti prúdu a snaží sa od ostatných odlíšiť najmä výhodnou ponukou dátových balíkov. Len prednedávnom predstavila nový balík TO.10 (Total Online 10), ktorý zákazníkom prináša až 10GB predplatených dát, 100 minút hovorov a 100 SMS správ do všetkých sietí na Slovensku aj v EÚ. Okrem toho má 4ka v ponuke napríklad aj dátový balík GIGA, ktorý ponúka 1 GB dát vo vlastnej sieti 4ky len za jedno euro.

„U nás nerátame dáta na megabajty, od začiatku je najmenšou jednotkou gigabajt. Pretože ak dáta, tak veľa. A ak dáta za rozumnú cenu, tak jedine vo 4ke. U nás nepotrebujete žiadne špeciálne akcie ako u konkurencie, ponuka platí pre všetkých, nových i starých zákazníkov. Aj náš narodeninový darček je pre všetkých našich zákazníkov, aj pre tých, ktorí sa doteraz neodhodlali z rôznych dôvodov dátovať – 4. októbra môžu naše dátové služby v SR ochutnať zadarmo,“ dodáva P. Helexa.

Bezplatný prenos dát bude dňa 4. októbra 2016 aktivovaný automaticky všetkým zákazníkom 4ky, bez akýchkoľvek podmienok. Bezplatný prenos dát bude k dispozícii celých 24 hodín v utorok 4.10.2016 od 0:01 hod. až do 24:00 hod., teda počas celého dňa narodenín 4ky nebudú dáta mimo ani v rámci balíkov účtované. Pre využitie dátových služieb, a teda aj darčeka od 4ky, je potrebné používať mobilný telefón alebo iné mobilné zariadenie, napríklad tablet, podporujúce mobilné dáta. Všetkých svojich zákazníkov operátor na darček dopredu upozorní zaslaním informatívnej SMS správy.

Zdroj: tlačová správa

28.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+