MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2018, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o vyše 20 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2018. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. V tento deň si predstavíme kategóriu Spravodajské aplikácie.

“”

Aktuality.sk

Aktuality.sk sú popredným spravodajským webom na Slovensku. Mesačne ho navštívi viac ako 2 milióny užívateľov. Prináša Vám aplikáciu, v ktorej nájdete aktuálne informácie, komentáre aj videá. Aplikáciu si môžete prispôsobiť svojim potrebám. Nájdete v nich aj články zo ženských magazínov Diva.sk a Najmama.sk, zaujímavosti na tech webe Živé.sk aj aktuálne informácie zo športového sveta na Šport.sk.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Fun rádio Slovensko

Fun rádio vám prináša aplikáciu, v ktorej to ani zďaleka nie je len o počúvaní hudby. Za pomoci tejto aplikácie je možné počúvať živé vysielanie Fun rádia alebo si vybrať stream s hudbou podľa tvojej nálady. Nechýbajú veci, ako možnosť sledovať novinky zo sveta zábavy. Táto aplikácia vám zabezpečí, že budete mať prehľad o všetkom z diania Fun rádia. Hrá vo Fun rádiu pesnička, ktorá sa vám svojim rytmom vryla do hlavy, ale nepoznáte jej názov? V appke Fun rádio Slovensko si môžete pozrieť, aká pesnička momentálne hrá v rádiu, a vy tak už nikdy nebudete musieť zúfať, že ste opäť nezistili jej názov.

Verzia: 4.7.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.0
Aktuálna cena: Zdarma

Rádio Expres

Táto appka je dôkazom, že obľúbené Rádio Expres vás môže baviť aj v mobile! Nájdete v nej stream Rádia Expres, možnosť pretáčania LIVE vysielania, máte možnosť vidieť posledných 10 hraných skladieb, taktiež nechýba možnosť uložiť si skladbu do obľúbených či nastaviť si budík s hlasmi moderátorov Rádia Expres.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Rádio Jemné

Pohodové rádio s množstvom skvelej hudby je Rádio Jemné. Aktuálne živé vysielanie si môžete teraz stiahnuť priamo do vášho telefónu alebo tabletu. Vezmite si svoje obľúbené rádio so sebou kdekoľvek! Z aplikácie môžte počúvať aktuálne vysielanie, prezerať zoznam posledných počúvaných skladieb, pohodlne prezerať novinky a aktuality, navštíviť webovú stránku Rádia Jemné či napísať správu do vysielania.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Šport

Športová aplikácia od SME.sk. Šport vám ponúka aktuálne športové spravodajstvo aj zo svetového pohára v hokeji, prehľad o výsledkoch zápasov, analýzy aj komentáre. Prináša vám ankety aj športové kvízy či denné spravodajstvo z rôznych Majstrovstiev sveta. Počas športových podujatí môžete sledovať dianie z vybraných podujatí minútu po minúte z obrovských odvetví športov.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Správy Minúta po minúte – Denník N

Viacnásobne najsťahovanejšia spravodajská aplikácia na Slovensku. Minúta po minúte sú správy, ako by mali na mobile mali byť. Editori Denníka N sledujú aktuálne dianie, čítajú za vás agentúry a spravodajské weby, kontrolujú sociálne siete a z toho vyberajú to dôležité a zaujímavé. Každý deň zverejňujú aspoň stovku noviniek dopĺňaných linkami, grafmi, videami či obrázkami. V prípade mimoriadnych správ je to aj oveľa viac.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po ôsmykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 29. 11. 2018 do 13. 1. 2019. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je nový smartfón Samsung Galaxy A7 2018! Okrem víťaza hlavnej ceny odmeníme aj ďalších desiatich z vás, ktorí dostanú doživotnú licenciu na navigáciu Sygic.

“”

Partneri ankety 4ka Android Code 2018

14.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+