MojAndroid

V poradí už siedmy ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie je tu! 4ka Android Code 2017 prináša možnosť hlasovať v siedmich kategóriách za tie najlepšie aplikácie, pričom môžete vyhrať atraktívne ceny. Hlasovanie prebieha od 4. novembra do 31. decembra 2017. Hlasuje sa v siedmich kategóriách TV aplikácie, spravodajské aplikácie, nakupovanie a predaj, doprava, hry, slovenské aplikácie – všeobecne a svetové aplikácie.

hlasovanie android code

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maili, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Aby ste sa vedeli zorientovať medzi súťažnými aplikáciami, tak vám dnes predstavíme kategóriu Hry.

Diggy’s Adventure

Herný titul Diggy’s Adventure prichádza z dielne Pixel Federation. Ide o vskutku mimoriadnu kombináciu dobrodružstva a náročných hlavolamov. Pripojte sa k Diggymu, profesorovi, Linde a Rustymu na ich ceste. Preskúmajte svet plný starovekých civilizácii a pomôžte im vyriešiť nezabudnuteľné záhady. Žiadne tajomstvo nezostane neodkryté v tejto dobrodružnej mobilnej hre.

Verzia: 1.3.120
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.120
Aktuálna cena: Zdarma

Zábavné šarády

Hra Zábavné šarády podobne ako známa spoločenská hra Activity – je určená pre väčší počet hráčov (ideálne viac ako 3). Hráči sa rozdelia do skupín po dvoch (minimálne 2 skupiny). V každom kole je vyžrebovaná aktivita (slovný opis, kreslenie, pantomíma) a slovo, ktoré sa snaží súťažiaci svojmu kolegovi z tímu slovne opísať, nakresliť alebo ukázať pantomímou. Ak kolega z tímu slovo uhádne, pripíšu sa ich tímu body. Na vykonanie aktivity je vyhradený čas (dá sa zmeniť v nastaveniach). Ak sa slovo do tohto času neuhádne, body nemožno tímu prideliť.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Big Slogan Quiz

Herný titul Big Slogan Quiz prináša zábavu spojenú s hádaním značiek a reklamných sloganov. Ak vás baví hádanie, marketing a reklama, hra môže byť príjemným spestrením aj vášho Android smartfónu. K dispozícii je celkovo až 225 reklamných sloganov v 15 leveloch. Pre odomknutie ďalšieho levelu je potrebné správne uhádnuť aspoň 13 sloganov z aktuálneho levelu. Obtiažnosť sa zvyšuje každým levelom, výsledky si môžete prezrieť v tabuľke a porovnať ich s inými hráčmi.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Legendarium GO!

V hre LEGENDARIUM GO! nájdeš 15 legendárnych lokalít Prešovského kraja. Každá lokalita ukrýva dobrodružný príbeh miestnej legendy a tipy na výlety. Lokalizuj sa na vybraných miestach a zbieraj súťažné body. Po dosiahnutí garantovaných hraníc získaš zaujímavé ceny a zľavy na ďalšie výlety. Už za dve lokalizácie k legende vás čaká prekvapenie – audio rozprávka o legende. LEGENDARIUM GO! – to sú dobrodružstvá pätnástich hrdinov, ktorí vás zavedú na pútavé miesta Slovenska.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Time Painting – Puzzle Coloring Book

Herný titul Time Painting – Puzzle Coloring Book (omaľovávanka) spočíva v postupnom vyfarbovaní jednotlivých častí obrázku (klikaním na plochu štvoruholníkov alebo šesťuholníkov), čím sa docieli samotný obrázok. Každý obrázok na začiatku obsahuje čísla/písmená a úlohou hráča je nahradiť ich v určenom čase správnou farbou. V hre je tak dôležitá vaša rýchlosť, šikovnosť, precíznosť, ale aj logické zmýšľanie či kombinatorika.

Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Kvíz o Slovensku

Chcete otestovať svoje vedomosti o našej domovskej krajine? Zapojte svoje myšlienkové pochody do zaujímavej hry s názvom Kvíz o Slovensku. K dispozícii sú otázky z rôznych okruhov vrátane športových úspechov. Môžete tiež využiť pomôcku v podobe “50/50” a svoje výsledky môžete porovnať v rámci rebríčka spolu s ostatnými hráčmi.

Verzia: 3.0
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Šarády

Herný titul s názvom Šarády z dielne autora menom Jan Tursky prináša vskutku zaujímavú formu zábavy a odreagovania. Hra ponúka veľmi podobné funkcionality na štýl “Guess Who” a zapojí vašu slovnú zásobu, ale aj rýchlosť a logiku. Grafické spracovanie hry ladí jemnými prvkami, ktoré sa prelínajú s pestrými farbami.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Špagety alla Krížovky

Ďalším herným titulom, ktorý dokonale preverí vašu šikovnosť a tiež slovnú zásobu je rozhodne aj hra s názvom Špagety alla Krížovky. V rámci hry je dôležité z pripravených písmen poskladať slová tak, aby sa vám hodili do krížovky. V rámci hry je k dispozícii až 450 rôznych krížoviek s rôznou náročnosťou. Princíp hry je jednoduchý, písmená sú umiestnené na tanieroch. Ľavý tanier použijete pre slová vo vodorovnom smere, pravý tanier pre zvislý smer.

Verzia: 2.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte!

Aby ste boli zapojení do žrebovania v ankete 4ka Android Code 2017, musíte zahlasovať vždy za jednu mobilnú aplikáciu v každej zo 7 súťažných kategórií, vyplniť svoje kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie na odkaze, ktorý vám bude doručený po hlasovaní na vami zadaný e-mail. Následne budete zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny.

hlasovanie android code

Ceny pre hlasujúcich

Odovzdať svoj hlas v ankete 4ka Android Code 2017 sa oplatí aj vďaka cenám, ktoré si pre hlasujúcich pripravili partneri ankety. Okrem predplatených kariet s kreditom od 4ky bude určite veľkou motiváciou aj štýlový smartfón Xiaomi Mi6, ktorý odovzdáme jednému vyžrebovanému hlasujúcemu po ukončení ankety a vyhlásení výsledkov. Neváhajte preto ani chvíľu a hlasujte.

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2017 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Xiaomi

12.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+