MojAndroid

Je tu 6. ročník ankety 4ka Android Code 2016 a na našom webe sa už niekoľko týždňov stretávate s nominovanými aplikáciami v jednotlivých kategóriách. Teraz vám prostredníctvom videa predstavujeme kategóriu Nakupovanie a predaj. V porovnaní s minulými ročníkmi tu máme aj dôležitú zmenu – hlasovať nebude odborná porota, ale necháme to na vás, našich čitateľov. Hlasovanie je jednoduché, stačí si v 7 kategóriách vybrať jedného favorita, vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maile, ktorý vám príde. Hlasovanie ukončíme 31.12.2016. Motiváciou k hlasovaniu môže byť pre vás určite aj to, že je tu šanca získať  jednu z vecných cien, a to smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka. Vývojári, ktorých aplikácia zvíťazí v danej kategórií, získajú ocenenie 4ka Android Code 2016 a PR obsah na webe a sociálnych sieťach MôjAndroid.sk.

Prihlásené aplikácie

Slovenskí vývojári mohli bezplatne nominovať svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Aplikácia, ktorá je nominovaná do 4ka Android Code 2016, musí byť umiestnená v obchode Play a mať za obdobie posledných 12 mesiacov aspoň 1 aktualizáciu. Termín nominovania pre aplikácie bol od 10. októbra do 28. októbra 2016. Aplikácie budú rozdelené do siedmich kategórií: TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Nech sa páči, tu sú nominácie v rámci Spravodajských aplikácií:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+