MojAndroid

Šiesty ročník súťaže 4ka Android Code 2016 prináša opäť hlasovanie o najlepšie slovenské Android aplikácie! Hlasovanie je v plnom prúde a vy máte možnosť vybrať vaše obľúbené aplikácie zo 7 kategórií – TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Dnes vám predstavíme tretiu kategóriu aplikácií – Nakupovanie a predaj – a vy sa hlasovaním za svojho favorita môžete zapojiť do súťaže o smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka.

Kategória Nakupovanie a predaj

Aplikácie, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii Nakupovanie a predaj, sú titulmi, ktoré boli vytvorené na Slovensku a boli vydané, alebo aspoň raz aktualizované, v tomto kalendárnom roku. Ide o aplikácie slovenských nákupných centier, obchodov, reštaurácií a iných online služieb, ktoré ponúkajú nákup alebo predaj produktov.

Aupark

Aplikácia s názvom Aupark je oficiálnou aplikáciou rovnomenného nákupného centra, ktoré sa nachádza v Bratislave. Nájdete v nej informácie o obchodoch, reštauráciách, kinách, či službách, ktoré sú dostupné v priestoroch Auparku a nachádzajú sa v nej aj novinky, ktoré informujú o zmenách či akciách v Auparku. Veľmi praktickou je aj mapa celého centra, či možnosť uloženia si vernostnej karty, ktorú tak budete mať neustále so sebou.

aupark-android-code-2016

Verzia: 5.17.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.17.5
Aktuálna cena: Zdarma

Bazár Prehliadač

Aplikácia Bazár prehliadač vám umožňuje prehliadať inzeráty zo známeho bazáru priamo vo vašom mobilnom zariadení. K dispozícii je možnosť prehliadania rôznych kategórií, vyhľadávanie inzerátov (aj pomocou hlasu), prezeranie detailu inzerátu aj s fotkami, možnosť priameho nadviazania kontaktu s predávajúcim, ako aj možnosť zobrazenia jeho hodnotenia. Priamo z mobilného zariadenia tak vybavíte všetko potrebné.

bazos-prehliadac-android-code-2016

Verzia: 2.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.5
Aktuálna cena: Zdarma

Bistro.sk

Pokiaľ ste si niekedy objednávali jedlo cez internet, je veľmi pravdepodobné, že ste natrafili na web Bistro.sk. Ten svoje služby ponúka aj vo forme mobilnej aplikácie. V nej si môžete pozerať nielen ponuku reštaurácií z celého Slovenska, ale priamo cez smartfón si aj objednať obed a zaplatiť ho. Okrem toho môžete hodnotiť aj reštaurácie, z ktorých ste si niečo objednali a využívať akcie, ktoré sú vo vašom okolí.

bistro-sk-android-code-2016

Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

dm Slovensko

Aj zrejme najslávnejšia sieť drogérií na Slovensku má svoju vlastnú mobilnú aplikáciu. V nej nájdete svoju DM kartu, aktuálne zľavy a kupóny, ktoré máte k dispozícii a hodí sa vám určite aj možnosť navigácie do najbližšej predajne. V sekcii dm Journal zas nájdete čerstvú ponuku na tovar, ktorý by ste našli aj na predajniach.

dm-android-code-2016

Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma

letgo

Titul s názvom letgo je najnovším slovenským hitom medzi mobilnými aplikáciami. Platforma, ktorá vám umožní jednoducho predať alebo kúpiť veci, ktoré máte doma, nechýba žiadnej mamičke alebo adolescentovi, ktorý sa snaží predať zbierku svojich hokejových kartičiek. Vďaka jednoduchej obsluhe a prehľadnému dizajnu je táto aplikácia zaslúžene veľmi obľúbenou. Celá služba je pritom dostupná zadarmo.

letgo-android-code-2016

Verzia: 11.06.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 11.06.03
Aktuálna cena: Zdarma

Lidl

Aplikácia Lidl vám doslova zjednoduší nakupovanie. Okrem aktuálneho letáku s akciami a zľavnenými produktami v nej nájdete aj vyhľadávanie položiek, ktoré si chcete kúpiť, otváracie hodiny Lidl predajne vo vašom okolí, nákupný zoznam s položkami, na ktoré nechcete zabudnúť, či upozornenia na akciové ponuky. Navyše, Lidl predajne si môžete zobraziť aj na mape, aby ste vedeli, ktorá je ku vám najbližšie.

lidl-android-code-2016

Verzia: 3.10.1(#6)
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.10.1(#6)
Aktuálna cena: Zdarma

MALL.sk

Internetový obchod Mall.sk ponúka v obchode rovnomennú mobilnú aplikáciu pre Android. Tá umožňuje zákazníkom tohto obchodu prehľadávať aktuálnu ponuku produktov, prechádzať jednotlivými kategóriami, zobraziť históriu ich objednávok, prezerať si nákupné zoznamy a vyhľadať najbližšie predajne Mall. Okrem toho v aplikácii nájdete aj praktický skener QR kódov, vďaka ktorému priamo na predajni zistíte cenu produktu a môžete si ho porovnať s ďalšími produktmi v ponuke Mall.sk.

mall-sk-android-code-2016

Verzia: 1.5.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.3
Aktuálna cena: Zdarma

Tesco Clubcard Slovensko

Odteraz môžete mať všetky benefity a výhody Clubcard aj vo vašom smartfóne, a to vďaka aplikácii Tesco Clubcard . V nej získate okamžitý prístup k svojim Clubcard poukážkam a kupónom, ako aj k svojim transakciám a bodom. Pri platení na pokladni môžete vašu Clubcard jednoducho naskenovať z displeja vášho telefónu. Okrem toho môžete v aplikácii sledovať aj všetky aktuálne zľavy a ponuky v obchodoch Tesco.

tesco-android-code-2016

Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Nezabudnite sa zapojiť do 4ka Android Code 2016!

Ak ste doteraz nehlasovali v ankete 4ka Android Code 2016, tak tak môžete urobiť na adrese AndroidCode.sk. Stačí, aby ste vybrali v každej zo 7 súťažných kategórií jednu Android aplikáciu a správne vyplnili svoje osobné údaje, čím sa zapojíte do súťaže o hodnotné ceny!

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2016 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Huawei

4ka-android-code-2016-loga-partneri

4ka-akcia-image

24.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+