4ka Android Code 2016: Pomôžte nám vybrať najlepšiu slovenskú hru a vyhrajte!

11. decembra 2016 3

Šiesty ročník súťaže 4ka Android Code 2016 prináša opäť hlasovanie o najlepšie slovenské Android aplikácie! Hlasovanie je v plnom prúde a vy máte možnosť vybrať vaše obľúbené aplikácie zo 7 kategórií – TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Dnes vám predstavíme piatu kategóriu v ankete 4ka Android Code 2016 – Hry – a vy sa hlasovaním za svojho favorita môžete zapojiť do súťaže o smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka.

Kategória Hry

Tituly, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii Hry, boli vytvorené na Slovensku a boli vydané alebo aspoň raz aktualizované v tomto kalendárnom roku. Ide o hry, ktoré spadajú do rôznych kategórií a ich jediným spoločným prvkom je slovenský pôvod.

Circle Challenge

Hra Circle Challenge bola vytvorená Slovákmi z nového štúdia Night Ideas. Vďaka jednoduchému hernému princípu a minimalistickému dizajnu s prvkami moderného material dizajnu zaujme hlavne mladších hráčov. Nie je to hra, ktorú by ste hrali niekoľko týždňov vkuse, ale dobre poslúži na vyplnenie vášho času na záchode alebo v čakárni.

circle-challenge-android-code-2016

Circle Challenge
Veľkosť 36M
Verzia 1.0.1
CenaZadarmo
Inštalovať

Color Pin

Color Pin  je šikovná hra pre smartfóny, ktorá preverí vašu šikovnosť a trpezlivosť. S nápadom prišiel mladý slovenský vývojár v spolupráci so štúdiom Inlogic Games. Hlavným prvkom hry je farebný kruh v strede obrazovky, do ktorého je potrebné triafať guľôčkami príslušnej farby. K dispozícii dostávate až 180 free-to-play levelov, ktorých náročnosť sa postupne zvyšuje.

color-pin-android-code-2016

Cubus

Slovenský vývojár vystupujúci pod pseudonymom SimpleArt publikoval svoju prvú Android hru s názvom Cubus. Ide o nápaditú puzzle hru s jednoduchou grafikou, ktorá však dokáže potrápiť vaše mozgové závity. Jej princípom je, aby ste dostali všetky bloky na miesto rovnakej farby. Nie je to však tak jednoduché, ako sa zdá.

cubus-android-code-2016

Cubus - Block Slide Puzzle
Veľkosť 19M
Verzia Soft1
CenaZadarmo
Inštalovať

Floaties

Samotní autori hovoria pri Floaties o „nekonečnom dobrodružstve vznášania sa“, čo je veľmi trefný popis tohto titulu. Vašou úlohou je lietať (poskakovať vo vzduchu) so štvoricou vašich charakterov, ktoré majú rozdielnu farbu. Vyhýbate sa rôznym prekážkam a zbierate bonusové predmety, pričom prechádzate cez 8 rôznych svetov.

floaties-android-code-2016

Floaties: Endless Flying Game
Veľkosť 47M
Verzia 1.2.1
CenaZadarmo
Inštalovať

Hero Panda Bomber

Titul Hero Panda Bomber je znovuzrodením klasickej, legendárnej hry Bomberman. Je pomerne návyková a dokáže zabaviť široké spektrum hráčov. Vybláznia sa pri nej najmenší hráči, ale aj skúsení herní veteráni, ktorí si chcú pripomenúť úspešného klasického Bombermana.

hero-panda-bomber-android-code-2016

Hero Panda Bomber
Veľkosť 66M
Verzia 1.05
CenaZadarmo
Inštalovať

Heroes vs Devil

Heroes vs Devil je veľmi zaujímavým akčným titulom, ktorý kombinuje peknú kreslenú grafiku a výbornú hudbu s vynikajúcou hrateľnosťou. V hre budete ovládať až troch zaujímavých bojových hrdinov, ktorí sa ocitnú zoči-voči nepriateľským postavám. Tými môžu byť  nemŕtvi vojaci, múmie, vlkolaci a nakoniec aj samotný diabol. V hre je k dispozícii celkom šesť hrdinov, pričom do hry ich môžete poslať až troch súčasne.

heroes-vs-devil-android-code-2016

Heroes vs Devil
Verzia 1.0
CenaZadarmo
Inštalovať

Legendarium

Chcete vedieť, ako žil slávny mních Cyprián alebo ako utiekol Móric Beňovský z veže Ľubovnianského hradu? Tak by ste si mali stiahnuť aplikáciu Legendarium, ktorá ako prvá na slovensku prináša hru spojenú s bájami a povesťami o Slovensku, konkrétne o severo-východe našej krajiny.

legendarium-android-code-2016

Morny

Android hra Morny má extrémne jednoduché ovládanie a herný princíp, ktorý pochopíte v priebehu niekoľkých sekúnd. Aj napriek tomu sa s ňou dokážete zabaviť na dlhé chvíle. Výhodou je aj integrácia Google Play Games, ktorá vám umožňuje porovnávať dosiahnuté skóre s vašimi priateľmi.

morny-android-code-2016

Morny
Veľkosť 4,2M
Verzia 1.2.0
CenaZadarmo
Inštalovať

Scorabble

Hra Scorabble ponúka počítanie bodov v hre Scrabble pomocou rozpoznávania obrazu: jednoducho sa urobí fotka hracej plochy a aplikácia technológiou OCR rozpozná písmená a vypočíta body. Podobný titul pre Android smartfóny neexistuje, a tak si Scorabble rozhodne zaslúži svoje miesto v tomto hlasovaní.

scorrable-android-code-2016

TiCube

Android hra TiCube pretvára klasickú hru Piškvorky do 3D priestoru. Trojrozmernú hru si môžete zahrať online, proti priateľom, alebo priamo vo vašom Android zariadení s kamarátom v “offline” režime. Za prekonanie rôznych náročností dostanete odmenu, a môžete sa tak porovnávať aj s vašimi známymi.

ticube-android-code-2016

TiCube - 3D piškvorky
Verzia 1.04
CenaZadarmo
Inštalovať

TrainStation

Slovenský titul TrainStation od Pixel Federation je veľmi vydarená hra, ktorá kombinuje peknú grafiku, veľmi dobrú hrateľnosť a obrovské množstvo dostupných možností. K dispozícii je totiž viac ako 1000 rôznych lokomotív, ktoré môžete postupne zbierať a vylepšovať nimi svoju vlakovú flotilu. Svoje vlakové stanice tiež môžete prispôsobiť podľa zaujímavých tém v štýle divokého západu, Orientu, San Francisca, Londýna, Berlínu, Benátok a ďalších.

train-simulator-android-code-2016

TrainStation
Veľkosť 20M
Verzia 1.0.6
CenaZadarmo
Inštalovať

VampRage

Vašim cieľom v hre VampRage je zabiť upírov, ktorý sa pomaly vynárajú na obrazovke, pomocou loptičky, ktorú si vymieňate medzi platformami po bokoch displeja. Spočiatku si na toto ovládanie budete musieť zvyknúť, no jeho netradičnosť pridáva na náročnosti hre, ktorá vás núti neustále zlepšovať sa. Jednoduchá grafika a prehľadné menu sú len bonusom k inak zaujímavo spracovanému titulu.

vamprage-android-code-2016

VampRage
Veľkosť 42M
Verzia 1.0.0
CenaZadarmo
Inštalovať

Nezabudnite sa zapojiť do 4ka Android Code 2016!

Ak ste doteraz nehlasovali v ankete 4ka Android Code 2016, tak tak môžete urobiť na adrese AndroidCode.sk. Stačí, aby ste vybrali v každej zo 7 súťažných kategórií jednu Android aplikáciu a správne vyplnili svoje osobné údaje, čím sa zapojíte do súťaže o hodnotné ceny!

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2016 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Huawei

4ka-android-code-2016-loga-partneri

4ka-parkovanie-reklama

Zapojte sa do diskusie (3)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
 1. Loading ...
Diskusia k článku
 • IQLogic

  Najlepšia slovenská Android hra a na titulke Dualshock 4 :)

  • Na ilustračnom obrázku môže byť aj radiaca páka zo žeriavu, nemá nejakú špeciálnu obsahovú hodnotu :)

   • IQLogic

    No tú nemajú sem tam ani vaše články :)

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: