MojAndroid

Znovu je tu tá časť roka, keď sa obzeráme za uplynulými mesiacmi, hodnotíme a bilancujeme. Okrem iného to znamená aj spustenie ankety 4ka Android Code 2022. Dnes vám predstavíme kompletný zoznam slovenských aplikácií, z ktorého vznikli finálové nominácie aplikácií v každej kategórii. Tento rok bol prihlásený rekordný počet aplikácií a za najlepšie z nich môžete sami zahlasovať.

Jednou z podmienok totiž bolo aj to, aby mala aplikácia aktualizáciu v tomto roku. V článku tak nájdete aplikácie od vývojárov, ktorí o svoje tituly aj dbajú a nenechávajú ich zapadnúť prachom. Jednotlivé aplikácie sme pritom rozdelili do kategórií tak, ako v nich môžete hlasovať v ankete 4ka Android Code 2022.

Zoznam kategórií:

  • Hry
  • Vzdelávanie
  • Nakupovanie, predaj a podnikanie
  • Doprava a cestovanie
  • Svetové slovenské aplikácie
  • Slovenské aplikácie (všeobecne)

Kategória Hry

Kategória Vzdelávanie

Kategória Nakupovanie, predaj a podnikanie

Kategória Doprava a Cestovanie

Kategória Svetové slovenské aplikácie

Kategória Slovenské aplikácie (všeobecne)

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po dvanástykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 21.11.2022 do 31.12.2022. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je smartfón Google Pixel 7.

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na webe AndroidCode.sk.

23.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+