MojAndroid

Začiatkom apríla zverejnila značka Nothing upútavku na udalosť, ktorá sa bude konať 18. apríla 2024. Už vtedy sa špekulovalo, že predstaví ďalšiu generáciu bezdrôtových slúchadiel a dnes už dohady potvrdila.

Mohlo by vás zaujímať:

Príspevok na sociálnej sieti Twitter (sieť X) lákal na Comunity Update, pričom sa neoficiálne hovorilo o príchode dizajnových TWS slúchadiel Nothing Ear (3). Pred niekoľkými dňami spoločnosť prezradila, čo chystá, no zároveň sme sa dozvedeli, že sa môžeme pripraviť na chaos a zmätky v označovaní produktov.

Nothing informoval o príchode dvojice audio produktov Nothing Ear a Nothing Ear (a), no v názve im bude chýbať číslica, ktorá by ich odlíšila od starších modelov, tie sú stále v predaji. Takže po uvedení nových slúchadiel, bez číselného označenia, sa môžeme v budúcnosti pripraviť na zmätky v obchodoch.

Ak svoje predsavzatie zrušiť v názve číslicu Nothing dodrží, napríklad aj pri telefónoch, budú sa v jednom čase predávať rôzne generácie produktov s rovnakým názvom. Zrejme ich budeme pre ľahšie odlíšenie v redakcii označovať rokom výroby v zátvorke, ako niektoré Apple produkty. Pravdepodobne k podobnému kroku pristúpia aj internetoví predajcovia.

Nothing ear stick
Nothing Ear Stick | Zdroj: Nothing.tech

Prečo to Nothing robí? V príspevku na Twitter účte uvádza, že po troch rokoch dizajnových inovácií mení stratégiu pomenovania, pretože sa “chce zamerať na produkt a jedinečný zážitok, ktorý poskytuje každému používateľovi”.

O desať dní spoznáme dvojicu nových slúchadiel Nothing Ear a Nothing Ear (a), sme zvedaví, aké novinky prinesú. Budeme vás informovať.

Náš tip
Nemusíte mať jednotku zo slovenčiny a predsa môžu byť vaše správy bezchybné. Galaxy AI si poradí so štylistikou i gramatikou

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+