MojAndroid

Najväčší zľavový portál na Slovensku Zľavomat.sk zrušil ako prvý zľavový portál papierové kupóny. Od 28. septembra 2015 teda stačí zákazníkovi len nadiktovať kód kupónu obsluhe pri uplatnení zľavy v reštaurácii, pri masáži či ubytovaní.

„Touto revolučnou zmenou sme vyšli v ústrety zákazníkom v Česku i na Slovensku. V našom zákazníckom prieskume boli totiž papierové kupóny uvádzané často ako jedna z prekážok pre nákup na zľavovom portáli. Mnohí ľudia ich nemali kde vytlačiť alebo nechceli pred hosťami v reštaurácii vyťahovať veľký papierový kupón. Niektorí zákazníci jednoducho nechceli, aby okolie vedelo, že platia so zľavou. Teraz sme problém úplne odstránili, zákazníkom stačí nadiktovať obsluhe iba kód kupónu,“ vraví  Aleš Mlátilík, riaditeľ zľavového portálu Zľavomat.sk, ktorý patrí do nadnárodnej skupiny Slevomat Group.

Pre používateľov appky tu budú naďalej pribúdať rôzne novinky a inovácie. Možnosť vytlačiť darčekový kupóntu však zostáva. “Nechceme, aby naši zákazníci museli spolu so zážitkom darovať aj mobil,“ zažartoval Aleš Mlátilík. Okrem uľahčenia života má tento krok aj prispieť k ochrane životného prostredia: Z jedného vyrasteného stromu sa dá vyrobiť až 80-tisíc papierových hárkov A4. Pri predaji niekoľkých miliónov kupónov sa ušetria desiatky až stovky stromov, ktoré dávajú ľuďom kyslík, dodal Aleš Mlátilík.

Server chce mobilnými telefónmi úplne nahradiť papierové kupóny, ktoré postupne zruší. Zákazníci môžu mať kód kupónu uložený v telefóne alebo si ho môžu poslať ako SMS a ukázať obsluhe.

Verzia: 2.2.0.2035
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.0.2035
Aktuálna cena: Zdarma

Zľavomat myslel aj na svojich partnerov – tí si môžu do svojich smartfónov stiahnuť zadarmo aplikáciu Zľavomat Partner pre Android alebo iPhone. Pomocou aplikácie môžu firmy jednoducho načítať QR kód z kupónu zákazníka v mobile alebo ho do aplikácie vpísať. Takto budú mať prehľad o množstve uplatnených kupónov v rámci svojej akcie na Zľavomate a nemusia si odkladať stovky papierových kupónov.

Krátky rozhovor k tejto príležitosti nájdete v našom VIDEOblogu Čo týždeň dal.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+