MojAndroid

Už ste unavení z toho, že vám banky ponúkajú “bezplatné” účty a následne za ne musíte aj tak platiť? Riešením je ČSOB Smart účet, ktorý je skutočne bez poplatku a bez podmienok. Navyše, môžete si ho založiť aj online, kedykoľvek a kdekoľvek.

Medzi ďalšie výhody patrí jednoduchá správa účtu v aplikácii ČSOB SmartBanking a tiež bezpečné a komfortné platenie kartou, mobilom alebo hodinkami. K účtu získate novú platobnú kartu VISA Classic vyrobenú z ekologického materiálu. Výbery hotovosti v sieti bankomatov ČSOB a OTP sú bez poplatku v rámci balíka ČSOB Smart účet a počas leta máte dokonca možnosť využiť aj benefit bezplatných výberov zo všetkých bankomatov v SR aj v zahraničí, čo sa vám práve v týchto dňoch môže hodiť.

CSOB Smart Banking
Foto: Redakcia

ČSOB Smart účet je dostupný pre nových ale aj existujúcich klientov ČSOB a zriadite si ho bez nutnosti návštevy pobočky, napríklad online z pohodlia domova.

Ako na to?

Ak ešte nie ste klientom a v ČSOB nemáte účet, stiahnite si do smartfónu aplikáciu ČSOB SmartBanking. Po spustení aplikácie kliknite na tlačidlo „Chcem sa stať klientom“ a z ponuky účtov, ktoré je možné zriadiť online, vyberte Smart účet a kliknite na tlačidlo „Zriadiť ČSOB Smart účet online“. Ďalej postupujte podľa pokynov na obrazovke. Po úspešnom dokončení procesu obdržíte na vami uvedenú e-mailovú adresu potvrdzujúci e-mail o úspešnom zriadení vášho online účtu.

Ak už ste klientom tejto banky, máte možnosť zriadenia nového Smart účtu priamo vo svojej aplikácii ČSOB SmartBanking. Po prihlásení sa do aplikácie kliknite na tlačidlo „Online nákup“, vyberte ČSOB Smart účet a postupujte podľa pokynov na obrazovke. K účtu máte možnosť uzavrieť aj nové cestovné poistenie k platobnej karte.

A keďže ide o online založenie účtu, procesom jeho založenia vás môže previesť aj toto video:

Spojenie výhod kamennej banky s digitálnou

ČSOB ponúka výhody kamennej banky spolu s výhodami digitálnej banky. Klienti, ktorí preferujú osobný kontakt, môžu využiť sieť pobočiek ČSOB. Tí, ktorí radšej všetko riešia pomocou smartfónu, zase ocenia to, že ak nechcú, pobočku nemusia navštíviť vôbec.

csob smart banking
Foto: Redakcia

Aplikácia ČSOB SmartBanking prináša možnosť spravovať a pristupovať k financiám priamo zo smartfónu. Poskytne detailný prehľad o účtoch, kartách a platbách, spoločne s realizáciou platieb. Cez aplikáciu si môžete zriadiť cestovné poistenie, alebo aj dobiť kredit na mobil. Chýbať samozrejme nesmie mapa, na ktorej sú zobrazené bankomaty a pobočky banky.

Za zmienku stojí, že ČSOB ako prvá banka na Slovensku ponúka aj aplikáciu, ktorá je plne optimalizovaná pre Android tablety. Všetko dôležité sa dozviete aj na Smart účet | ČSOB (csob.sk).

9.7.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+