MojAndroid

Služba YouTube nedávno zakročila proti blokovaniu reklamy, čím nepriamo tlačí svojich používateľov ku kúpe predplatného YouTube Premium. V niektorých krajinách teraz podľa portálu SamMobile dochádza k jeho zdraženiu. Týka sa to aj Slovenska?

Slovenska sa zatiaľ zdraženie netýka

Ceny predplatného YouTube Premium sa zvyšujú v Argentíne, Austrálii, Rakúsku, Čile, Nemecku, Poľsku a Turecku. V Austrálii po novom stojí predplatné YouTube Premium 16,99 austrálskych dolárov. Zvýšenie cien platí pre individuálne, rodinné a študentské plány predplatného. Súčasní predplatitelia budú platiť prvé tri mesiace predošlé ceny, po ktorých sa uplatní zvýšenie cien .Ide o prvé zvýšenie ceny tejto služby v ​​Austrálii.

YouTube titulka
YouTube

Toto oznámenie bolo odoslané prostredníctvom e-mailu súčasným odberateľom YouTube Premium.  Predplatné na Slovensku zostáva nezmenené (7,19 eur mesačne), ale dá sa predpokladať, že ani náš región sa v najbližších mesiacoch zdraženiu nevyhne. Bohužiaľ na Slovensku nie je dostupné ročné predplatné, takže slovenský používateľ si nemôže predplatiť službu za súčasnú cenu na rok dopredu.

Spoločnosť uviedla, že zvýšenie cien neberie na ľahkú váhu, a toto zvýšenie cien pomôže spoločnosti priniesť lepší zážitok zo služby. Tvorcovia zarobia viac, čím budú môcť priniesť viac zaujímavého obsahu. YouTube Premium samozrejme odstráni reklamy, umožní streamovať videá vo vysokej bitovej rýchlosti pri 1080p rozlíšení , prehrávať zvuk na pozadí, sťahovať videá do offline režimu a sledovať videá s inými ľuďmi cez Google Meet.

YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
Náš tip
Potvrdené: Tieto Samsungy dostanú Android 14 a One UI 6. Je medzi nimi aj ten váš?
2.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+