MojAndroid

Už nejaký čas môžeme pozorovať v rôznych médiách narastajúci počet tzv. slow motion alebo spomalených videí. Autorom takéhoto obsahu to umožňujú najmä veľmi drahé vysokorýchlostné kamery a zručnosti s úpravou videa. Pre bežných používateľov však existuje nová a veľmi jednoduchá možnosť, ako vytvoriť z akéhokoľvek video obsahu falošné spomalené zábery. Youtube totižto pridalo takýto nástroj do svojho správcu videí.

Youtube slow motion

Funkcia Slow Motion sa stáva súčasťou základných nástrojov pre online úpravu videa priamo na stránkach služby Youtube. Ako môžete vidieť vyššie, v ponuke sú štyri úrovne spomalenia 100, 50, 25 a 12,5 %. Hoci sa nejedná o veľmi užitočnú funkciu, veríme, že nájdete pre ňu uplatnenie v nejakom zábavnom videu.

Zdroj: youtube blog

30.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+