MojAndroid

Google opäť aktualizoval svoju mobilnú aplikáciu YouTube, ktorá po novom prináša funkciu, na ktorú ste zvyknutí z jeho webovej verzie. Po prehratí videa sa vám vďaka automatickému prehrávaniu videí začne prehrávať ihneď ďalšie video. Funkcia je po aktualizovaní aplikácie automaticky zapnutá, no jej vypnutie je veľmi jednoduché a zvládne ho každý z vás.

Funkciu automatického prehrávania videí môžete vypnúť jednoducho priamo pod videom, ktoré aktuálne pozeráte na YouTube. Hneď pod tlačidlom na prihlásenie odberu nájdete slider, ktorým sa dá táto funkcia vypnúť. Akonáhle ju raz vypnete, nemala by sa automaticky zapnúť pri prehrávaní ďalšieho videa. Niektorí používatelia však hlásia problém s touto novinkou a tvrdia, že tlačidlo pre vypnutie automatického prehrávania videí sa zapína sporadicky samo. Pomôcť však môže vypnutie tejto funkcie priamo v nastaveniach aplikácie YouTube. Ako hodnotíte túto novinku v mobilnej appke vy? Myslíte, že ide o praktickú funkciu?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Via LifeHacker

4.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+