MojAndroid

Určite si ešte pamätáte na smartfón, ktorý ako jeden z mála na svete ponúka duálny displej. V tomto prípade však nejde len tak o bežné riešenie. Namiesto doplnkového displeja, ktorý zvyknú niektorí výrobcovia umiestniť nad hlavný zobrazovací panel, je tento umiestnený na celej zadnej strane. A nejde pritom o hocijaký displej, ale o 5,2-palcový e-ink s HD rozlíšením, ktorý je výborne čitateľný na priamom slnku a míňa len minimum energie.

Na prednej strane je Yotaphone 3 vybavený bežnejším 5,5-palcovým Full HD AMOLED panelom. Ten po hardvérovej stránke dopĺňa ešte procesor Snapdragon 625, 4 GB operačnej pamäte RAM a interná pamäť s kapacitou 64 alebo 128 GB. Fotoaparát ponúkne rozlíšenie 12 Mpix, zatiaľ čo na prednej strane bude Yotaphone vybavený 13 Mpix selfie kamerou. Ostatnú výbavu zahŕňa ešte snímač odtlačkov prstov, podporu dual SIM, 3200 mAh batériu, či USB C port.

Výrobca zatiaľ neukázal, ako bude nový Yotaphone 3 vyzerať a kedy ho môžeme očakávať na trhu. Namiesto toho prezradil iba cenu, ktorá pri 64 GB modeli začína na 350 dolároch. Za 128 GB pamäťovú verziu zaplatíte 450 dolárov.

Zdroj: liliputing

19.6.2017
  • KalichVydra

    Dvojka je fajn no slabsia bateria. Toto znie velmi zaujimavo :)

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+