MojAndroid

Xiaomi okrem Drona predstavil najnovšie aj inteligentnú LED lampu. Ide o ďalší produkt určený pre inteligentné domácnosti, ktorý doplní už existujúce portfólio spoločnosti. Nová stolová lampa je minimalistická a prichádza s niekoľkými režimami osvetlenia – režim sústredenia, režim čítania, detský režim a režim pre používanie počítača. Na svoje si tak používatelia prídu pri rôznych scenároch použitia, čím by mala vyhovovať skutočne každému.

Samozrejme, lampu je možné cez WiFi spárovať so smartfónom a aplikáciou ovládať teplotu farby a silu osvetlenia, a to v rozmedzí od 1 do 100%. Príkon by pritom nemal presiahnuť 6W a životnosť sa pohybuje na úrovni 25-tisíc hodín. A keďže ide o produkt čínskeho výrobcu Xiaomi, tak inteligentná lampa vás poteší aj cenou. Tá by nemala presiahnuť 30 dolárov. Kedy sa začne predávať je však nateraz neznáme.

mi-smart-led-lamp-04 mi-smart-led-lamp-02 mi-smart-led-lamp-01

Zdroj: mi.com

30.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+