MojAndroid

Spočiatku to boli smartfóny, neskôr sa pridalo príslušenstvo a ďalšie zariadenia, napríklad aj z oblasti inteligentnej domácnosti. Značka Xiaomi si vybudovala veľmi silnú pozíciu nielen vo svete, ale aj na Slovensku. V tomto článku sa na produkty pozrieme z trochu iného uhla.

Neukážeme si tu ani telefóny ani hodinky či slúchadlá v akcii. Xiaomi vyrába a predáva aj iné zariadenia, ktoré patria do trochu iných oblastí života. O niektorých ste možno ani nevedeli, no čo by ste mali vedieť, je, že teraz ich môžete kúpiť so zaujímavou zľavou.

Mi Bezdrôtová vŕtačka

Skvelý pomocník pre domácich kutilov, ktorý sa svojou kvalitou vyrovná aj overeným značkám, ktoré sa špecializujú na výrobu náradia. Vo vnútri sa nachádza bezuhlíkový motor, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou, nízkou hlučnosťou a vysokým výkonom. S krútiacim momentom 30 Nm a 1400 otáčkami za minútu bude vŕtanie nielen rýchle, ale aj pohodlné.

Mi Bezdrôtová vŕtačka
Mi Bezdrôtová vŕtačka | Zdroj: Xiaomi

S touto vŕtačkou dostanete rovno aj slušnú zásobu vrtákov do dreva, ale aj do kovu. Okrem toho nesmú chýbať ani bity na skrutkovanie. Toto zariadenie teda zastreší nielen funkciu vŕtania, ale aj skrutkovania.

Ďalšou zaujímavosťou je zabudovaný displej na vrchnej strane, ktorý vás informuje o základných parametroch, ako napríklad zvolený režim, rýchlosť či úroveň nabitia batérie. A to všetko samozrejme v reálnom čase.

119 €99 € 

Xiaomi Smart Laserový merač vzdialenosti

Ďalší skvelý pomocník pre mužskú časť populácie. Vďaka laserovému meraču rýchlo, presne a v reálnom čase odmeriate vzdialenosť k nejakému bodu. A to dokonca s presnosťou až 3 mm. Stlačením tlačidla sa vyšle laserový lúč, ktorý v okamihu zmeria vzdialenosť. Zariadenie je možné použiť na vzdialenosť už od 5 cm až do 40 metrov.

Xiaomi Smart Laserovyy merac vzdialenosti
Xiaomi Smart Laserový merač vzdialenosti | Zdroj: Xiaomi

Už nepotrebujete žiadne nemotorné metre. Stačí zobrať zariadenie do ruky, spustiť ho, stlačiť tlačidlo a vzdialenosť je odmeraná s maximálnou presnosťou. Výborne poslúži napríklad na vymeriavanie domu, či už pre zariadenia do domácnosti, nábytok a podobne. 

Nechýba ani podpora aplikácie Xiaomi Home, ktorá ponúka ešte ďalšie rozširujúce funkcie. Napríklad výpočet objemu, plochy či dokonca diaľkové meranie s pomocou smartfónu.

44,90 €38,90 €

Xiaomi Smart Zvonček 3

Niečo zo smart domácnosti, ale nie je to žiarovka ani vysávač. Už aj dvere je možné otvárať inteligentne. A vďaka Xiaomi to ani nemusí stáť veľa. Xiaomi Smart Zvonček 3 je toho jasným dôkazom. Čo všetko ponúka?

V prvom rade je to spojenie s aplikáciou Xiaomi Home, kde si viete pozrieť napríklad aktuálnu situáciu za dverami, vďaka integrovanej kamere. Ak vám niekto zaklope alebo zazvoní, v smartfóne ihneď vidíte, kto stojí za dverami.

Xiaomi Smart Zvoncek 3
Xiaomi Smart Zvoncek 3 | Zdroj: Xiaomi

Chýba samozrejme nesmie ani 24-hodinová detekcia pohybu. Zvonček dokáže automaticky nahrať video a poslať ho do vášho telefónu. Vybavený je senzorom na zachytenie ľudského tela a technológiou rozpoznávania tvarov.

Zaujímavou funkcionalitou je aj možnosť obojstrannej hlasovej komunikácie. Jednoducho povedané, môžete sa prostredníctvom svojho telefónu porozprávať s osobou, ktorá stojí za dverami. To sa zíde napríklad v čase, keď nie ste doma.

99 €79,90 €

Xiaomi Smart Krmítko

Aj váš domáci miláčik sa môže tešiť zo smart zariadení, ktoré sú len a len jeho. Napríklad aj takéto inteligentné krmítko od Xiaomi, ktoré teraz kúpite so zaujímavou zľavou. 

Jeho najlepšou funkciou je automatické dávkovanie s presným načasovaním a množstvom. Váš domáci miláčik tak môže dostávať presné a vyvážené stravovanie denno-denne. Ak náhodou celý deň nie ste doma, nemusíte sa obávať toho, že zostane hladný. Toto zariadenie sa postará o jeho spokojné bruško.

Xiaomi Smart Krmitko
Xiaomi Smart Krmítko | Zdroj: Xiaomi

Krmítko je vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú požiadavkám na materiály prichádzajúce do styku s potravinami. Miska na potraviny, dávkovacia čepeľ, priehradka aj miešadlo sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. A nechýba ani prepojenie s aplikáciou Xiaomi Home.

119 € 99 €

Mi elektrický strojček S700

Správny nástroj pre každého chlapa. Mi elektrický strojček S700 má pohodlnú rukoväť, ktorá je vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny. Čepeľ je keramická, presná, ostrá a má dlhú životnosť.

Xiaomi elektricky strojcek S700
Xiaomi elektrický strojček S700 | Zdroj: Xiaomi

Poteší aj extra tichý motor, ktorý ponúka okamžitý výkon. Strojček dokonca dokáže rozpoznať fúzy pomocou algoritmu PID a na základe toho si sám regulovať rýchlosť podľa ich hustoty. 360-stupňové tvarovanie hlavice zabezpečí dokonalé prispôsobenie každej krivke vašej tváre.

109 € 64,90 €

14.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+