MojAndroid

Xiaomi predstaví už vo štvrtok, 15. januára najnovšie zariadenie, ktoré má naštartovať predaje spoločnosti v novom roku. Podľa fotografie, ktorú zverejnila samotná spoločnosť pred niekoľkými dňami má ísť o veľmi tenké zariadenie. Obrázok pozývajúci na predstavenie tohto smartfónu zobrazuje ruku, ktorá drží zatiaľ neodhalený produkt. Ten je označovaný aj prívlastkom – tenký ako krídla cikády. Predstavenie môžete sledovať naživo prostredníctvom domovskej stránky Xiaomi na tomto odkaze.

xiaomi-thin-teaser-1

Spoločnosti sa informácie o novom produkte darí držať v tajnosti, čomu nasvedčuje len veľmi málo únikov. Tie najnovšie hovoria o zariadení zo strednej triedy, ktorého hardvérová výbava bude obsahovať pamäť RAM s kapacitou 2 GB alebo procesor Qualcomm Snapdragon 615. Správy ešte z minulého roka naznačovali, že sa bude jednať práve nový model Xiaomi Redmi Note 2 a spomínali rovnakú hardvérovú špecifikáciu, doplnenú o 5,5-palcový FullHD displej. Tieto informácie sa potvrdia alebo vyvrátia už o niekoľko hodín, takže je už zbytočné špekulovať.

13.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+