MojAndroid

Xiaomi uviedlo na čínskom trhu svoj najnovší výrobok, Mijia Smart Eye Massager. Na trh ho plánuje dostať už 17. januára 2024. Mijia Smart Eye Massager sa začne predávať za 449 juanov (58 eur). Nech už ste milovník digitálneho obsahu bojujúci s únavou očí, nikto kto hľadá oddych, alebo jednoducho niekto, kto chce potešiť svoje oči, toto zariadenie je práve pre vás. Všetko, čo zariadenie ponúka priblížil portál Gizmochina.

Masážny prístroj je navrhnutý s dôrazom na štruktúru ľudského oka a má jedinečný členitý dizajn so siedmymi oblasťami a štyrmi nezávislými ventilmi. Tie účinne zameriavajú osem významných akupresúrnych bodov okolo očí, poskytujúc komplexný zážitok z masáže.

Masážna pomôcka zahŕňa päť sád veľkých vzduchových vankúšov a štyri menšie, ponúkajúc tri úrovne nastaviteľnej intenzity masáže. Tento dizajn umožňuje viaceré techniky cvičenia očí, čo zvyšuje účinnosť masáže. Okrem toho, vyhĺbená vnútorná štruktúra masážneho prístroja znižuje tlak na oči a obsahuje priehľadné miesto pre lepšiu viditeľnosť okolia.

Xiaomi Mija Smart Eye Massager
Xiaomi Mijia Smart Eye Massager | Zdroj: Gizmochina

Zariadenie používa kožušinu, zabezpečujúcu mäkký a pohodlný pocit. Nastaviteľný dizajn spony a elastické popruhy sa prispôsobujú rôznym veľkostiam hlavy. Okrem toho zariadenie disponuje kvalitným, nízko hlukovým ventilovým systémom, zabezpečujúcim tichú prevádzku s menej ako 50 dB(A).

Viacero režimov aj možnosť používať aplikáciu

Vybavený je aj teplotnou reguláciou technológie NTC. Táto funkcia, ovládateľná prostredníctvom aplikácie Xiaomi Mi Home, umožňuje monitorovanie a nastavovanie teploty v reálnom čase pre upokojujúci zážitok. Okrem toho v aplikácii viete nastaviť aj iné parametre, ako napríklad intenzitu masáže alebo jednotlivé masážne režimy.

Masážna pomôcka má kapacitu batérie 1 200 mAh, dobíjací čas približne 2,5 hodiny a rozmery 234 × 115 × 76 mm. Váži okolo 370 g a balenie obsahuje nabíjací kábel typu C, tašku na skladovanie a návod na použitie. Ako sme už spomenuli, zariadenia sa začína predávať v Číne, no myslíme si, že v prípade úspechu dorazí aj na náš trh.

Náš tip
POCO X6 Pro, X6 a M6 Pro: Slovenská cena a parametre

15.1.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+