MojAndroid

Medzi najúspešnejšie svetové fitnes náramky sa bez problémov zaradí Xiaomi Mi Band, ktorého dodávky sa vyšplhali na viac než 6 miliónov. Tento 12 dolárový náramok bol predstavený už takmer pred rokom, presnejšie v júli 2014, takže je možné predpokladať, že výrobca by mohol predstaviť nový model už čoskoro. Tieto tvrdenia podporujú aj najnovšie úniky informácií, ktoré prinášajú render náramku Xiaomi Mi Band 2.

band3

Najpriaznivejšou správou je zrejme prítomnosť dotykového displeja, ktorý pôvodnému modelu chýbal. Používatelia sa už nebudú musieť spoliehať len na svoje smartfóny, aby si mohli prečítať stav aktivity počas dňa alebo noci. Inou novinkou sa má stať zabudovaný NFC čip, ktorý má v bezprostrednej blízkosti vraj slúžiť na prepojenie nositeľov Mi Band 2 náramkov. Pridané technológie sa však takmer určite prejavia na zdvihnutí ceny náramku, no žiadne bližšie informácie zatiaľ neboli zverejnené. Predstavenie náramku očakávame v blízkej budúcnosti.

Zdroj: phonearenaleakGK

 

22.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+