MojAndroid

Xiaomi sa určite nezaoberá iba smartfónmi. O širokosti ponuky tohto výrobcu po novom svedčí aj Mijia Induction Cooker S1, teda jednoplatnička na varenie. Po novom však dokáže výrazne zaujať masírujúcim vankúšom s Bluetooth pripojením a dvoma reproduktormi.

Vyrobený z prírodného materiálu

Tento vankúš je z 93 % vyrobený z kompletne prírodného latexu z Thajska. Výrobok je pritom možné kúpiť v dvoch veľkostných variantoch, pričom jednej z nich je určený pre mužov, druhý zas pre ženy.

Mužský vankúš je prirodzene o čosi väčší a meria 60cm x 34cm x 7cm/11cm, pričom sa jeho váha zastavila až na 1,2 kg. Na druhej strane, menší, ženský vankúš meria 60cm x 34cm x 5cm/8cm a váži už “len” 1 kg.

Dopraje vám kvalitný odpočinok

Novinka od Xiaomi má v strede výrez na krk pre pohodlnejší odpočinok. Ten vytvára priestor pre interné vyhrievanie, ktoré navyše pôsobí príjemne antistresovo a dokáže zvýšiť prietok krvi. Teplotu je možné nastaviť celkovo na šesť úrovní. Najnižšia ho zohreje na 38 °C, najvyššia potom na 53 °C.

Vankúš vás aj dobre vymasíruje vďaka trom integrovaným zariadeniam. Tie podľa GizmoChina kmitajú na frekvencii 1 000 Hz, čo je údajne pre ľudské telo totálne neškodné. Nastaviť si môžte až 15 intenzít masírovania.

S Bluetooth pripojením a stereo reproduktormi

Ako sme už spomínali na úvod, vo vnútri je ukrytá dvojica neviditeľných reproduktorov. Aplikovaná bola zaujímavá technológia, ktorá vám do uší dostane hudbu pomocou vibrácií. Tú však púšťate pomocou zariadenia s Bluetooth pripojením.

K vankúšu je možné pripojiť váš smartfón, pričom sú podporované obidve platformy (Android a iOS). Po pripojení potom získate informácie o kvalite vášho spánku a nastaviť si môžete automatické vypnutie všetkých špeciálnych funkcionalít vankúša.

Inteligentný vankúš od Xiaomi - aplikácia
Špeciálne navrhnutá aplikácia na ovládanie inteligentného vankúša

Tento produkt si môžete práve teraz predobjednať na tejto stránke. Cena je stanovená na 299 Yuanov, čo je v prepočte necelých 40 €.

Náš tip
Redmi Note 8T: Vylepšenie pôvodného modelu o NFC a rýchlejšiu nabíjačku
9.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+