MojAndroid

Spoločnosť Xiaomi dosiahla ďalší veľký úspech. Aj napriek pandémii koronavírusu sa jej globálne podarilo otvoriť už viac ako 1000 obchodov Xiaomi. O novinke informoval portál Gizmochina.

Toto číslo nezahŕňa obchody Mi Store v Indii a Číne. Len v Indii otvorilo Xiaomi už viac ako 3 000 obchodov a v Číne doposiaľ viac ako 5 000.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G | Foto: Redakcia

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Dosiahnutie tohto úspechu trvalo spoločnosti päť rokov. Pri expanzii sa zamerala hlavne na Západnú a Strednú Európu, kde má šancu prebrať zákazníkov spoločnosti Huawei, ktorá kvôli problémom s americkou vládou nemôže používať Google služby. Navyše Xiaomi hrá do karát pomer ceny a výkonu ich produktov.

Xiaomi si pri príležitosti otvorenia 1000 obchodov pripravilo exkluzívne darčeky a zľavy

Xiaomi 1000 obchodov darčeky
Foto: Gizmohina.com

Spoločnosť pri tejto príležitosti organizuje špeciálnu akciu v online aj offline svete. Pre fanúšikov značky si pripravila exkluzívne darčeky označené novým logom Xiaomi a nápisom „Ďakujem“ v rôznych jazykoch a zľavy na vybrané produkty. Akciu odštartuje online podujatie, ktoré budú sprevádzať výpredaje v niektorých Xiaomi predajniach.

Xiaomi postupne otvára nové predajne aj na Slovensku

Xiaomi má momentálne 5 oficiálnych predajní na Slovensku. Dve z nich sa nachádzajú v Bratislave, jedna v Žiline a nedávno pribudli aj dve predajne na východe Slovenska – v Prešove a v Košiciach.

Náš tip
Recenzia Xiaomi Mi 11 Lite 5G: Vlajkovú loď už nepotrebujete

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+