MojAndroid

Relatívne nové odvetvie inteligentného nositeľného príslušenstva sa neustále vyvíja. Zdá sa, že aj v tomto smere sa začína objavovať trend zväčšovania displeja. Platí to aj o novom náramku Wove Band, ktorý ponúka masívny e-ink displej. Ten pokrýva prakticky celé telo zariadenia a vy tak máte pocit, že na ruke nosíte jeden stočený displej.

Ide pritom o displej viac podobný tomu, s akým sa stretávame na čítačkách elektronických kníh. To znamená minimum spotrebovanej energie pri zobrazovaní statických informácií. Ide tak o veľmi zaujímavé zariadenie, o ktorom toho ale zatiaľ veľa nevieme. Vývojárske verzie by mali byť dostupné v priebehu budúceho mesiaca. Nasledovať by ich mali vylepšené vývojárske verzie a v polovici budúceho roka by sme sa mali dočkať prvých komerčne dostupný modelov.

wove-band

Nevieme ale vôbec nič o tom, aké funkcie nový náramok ponúkne. Predpokladať môžeme klasické zobrazovanie notifikácií a ovládanie niektorých funkcií pripojeného smartfónu, no veľký displej dáva priestor aj na ďalšie funkcie, ktoré na miniatúrnych displejoch súčasných inteligentných hodiniek a náramkov nie sú možné.

Zdroj: Polyera via pocketnow

25.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+