MojAndroid

Pre bloggerov alebo prevádzkovateľov internetových stránok poháňaných CMS (Content Management System) WordPress máme vynikajúcu správu. Mobilná aplikácia WordPress pre Android získala významnú aktualizáciu na verziu 2.3, ktorá prináša mnohé zmeny vrátane nového používateľského prostredia. ktoré sa nesie v štýle témy Holo.

Wodrdpress pre Android aktualizacia

Nová verzia aplikácie ponúka okrem grafických zmien aj nové menu, ktoré je možné otvoriť prostredníctvom dotykového gesta zľava doprava alebo kliknutím na WordPress logo v ľavom hornom rohu. Nájdete tu všetky potrebné ponuky, ako články, stránky, tagy, komentáre, štatistiky, rýchle pridanie fotografie a videa, ako aj zobrazenie vašej stránky. Menu je na väčších obrazovkách Android tabletov prítomné neustále, tak ako to môžete vidieť na obrázku. Ďalšou novinkou je tzv. Action Bar v hornej časti appky, ktorý je prítomný v každom pohľade a ponúka tlačidlá pre obnovenie dát a pridanie nového článku.

Wordpress pre Android Wordpress pre Android

Aktualizácia prináša príjemné zmeny, ktoré ocenia všetci bloggeri. Aplikácia síce nenahradí klasický prístup z dektopu, no poslúži dobre v rôznych situáciách, keď budete mimo počítača. Autori uviedli, že v budúcnosti plánujú pridať ešte notifikácie, ktoré by vás upozorňovali na dianie na vašich stránkach. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť kliknutím na náš widget nižšie, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: wordpress

18.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+