MojAndroid

Určite ho používate alebo ste minimálne o ňom počuli. Populárny prehrávač hudby pre desktopové počítače Winamp je pre Android dostupný už nejaký čas. Až teraz sa však dočkal finálnej verzie 1.0, ktorá prináša veľa nových funkcií a vylepšení oproti predchádzajúcej beta verzii. Najnovšia verzia okrem niektorých vizuálnych vylepšení a prerobenej úvodnej Homescreen obrazovky pridáva aj Lockscreen prehrávač, vylepšenú obrazovku práve prehrávanej skladby, možnosť sťahovať hudbu zdarma, prehliadať hudbu podľa žánru a iné.

Stiahnite a počúvajte hudbu zadarmo

Z nového Winampu máte teraz prístup k hudbe, ktorá je na internete zdarma. Pred tým ako sa ju rozhodnete stiahnuť, si ju môžete najprv priamo vo Winampe vypočuť.

Prerobená obrazovka práve prehrávanej skladby

Ponúka čistý a prehľadný dizajn. Dotykom na obrazovku sa zobrazí menu s možnosťami vrátane tlačítok info, extra, náhodného prehrávania a opakovania skladieb. Info tlačítko pridáva k informáciam o bibliografii, fotkách a diskografie aj odkaz na novinky o danej kapele.

Podobne ako je to u PC verzii programu, pridáva Winamp pre Android nový oznamovací panel s informáciami o prehrávaní, ktorý vyskočí vždy pri prepnutí skladby alebo stlačení tlačítka Play/Pause.

Jednoduchým posuvom do prava alebo do ľava po obrazovke sa prepne skladba.

Nová úvodná Homescreen obrazovka

Boli pridané nové tlačítka pre hľadanie a sťahovanie voľnej hudby.

Lock-screen prehrávač

Prešiel taktiež úpravou vzhľadu. Teraz má rovnake grafické prostredie ako obrazovka práve prehrávaných skladieb.

SHOUTcast stanice

SHOUTcast radio adresár je dostupný od verzie Androidu 2.2. V novej verzii bol pridaný zoznam vybraných staníc, ako aj aktualizovaná obrazovka práve prehrávanej stanice.

Ak sa obhliadate po kvalitnom audio prehrávači pre váš Android, Winamp rozhodne stojí za vyskúšanie. Určite si ho obľúbite :).

QR kód:


Android Market

Zdroj: winampblog

14.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+