MojAndroid

Európska verzia smartfónu HTC One M8 dostáva menšiu aktualizáciu s veľkosťou približne 44MB. Nový update prináša len menšie zmeny, ktoré výrobca uvádza aj v zozname zmien. Vylepšení by sa malo dočkať predovšetkým GPS, ktoré by malo byť po aktualizácii o niečo rýchlejšie a presnejšie. Ďalšie novinky však taiwanský výrobca neuvádza.

Screenshot_2014-08-18-07-47-40

Update s číselným označením 2.22.401.5 je dostupný už aj na Slovensku a obdržali sme ho aj na redakčnej HTC One M8. Presnosť GPS sme zatiaľ nemali možnosť odskúšať, ale pravdou je, že sme s ňou doposiaľ ani nemali problémy.

Ako ste na tom vy? Mali ste na svojej M8 problémy s určovaním polohy pomocou GPS? Dajte nám vedieť v komentároch či vám aktualizácia dorazila a či ste spozorovali akékoľvek zlepšenie.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+