MojAndroid

Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že Viber ponúka vo svojej aktualizovanej verzii funkciu videohovorov. Tá sa používateľom zapáčila a umožnila im odinštalovať ďalšie tituly, ktoré využívali na komunikáciu s priateľmi či s rodinou. To, že to bol naozaj dobrý ťah, si uvedomil aj Facebook, ktorý je momentálne patronátom pre titul WhatsApp. Ten mal už v druhom štvrťroku 2014 prísť s novinkou v podobe videohovorov, no sociálny gigant na túto “drobnosť” pri dlhotrvajúcich oslavách akvizície zrejme pozabudol. Je ale iba otázkou času, kedy sa táto funkcia objaví aj v titule WhatsApp.

whatsapp

O tom, že aj WhatsApp prinesie videohovory, informoval verejnosť jeden zo zakladateľov tejto aplikácie Jan Koum. Príchod tejto funkcie naznačuje aj aktualizácia pre iOS verziu, ktorá prináša novinku v podobe prístupu pre mikrofón. Uvidíme teda, kedy sa Facebook rozhodne pre inovovanie svojej prikúpenej aplikácie, no určite sa na to tešíme. Ako ste na tom vy? Používate WhatsApp, Viber alebo úplne inú aplikáciu na komunikáciu?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidCommunity

16.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+