MojAndroid

Ak používate komunitnú navigáciu Waze, možno vás budú zaujímať novinky, ktoré prináša jej najnovšia verzia. Jednou z hlavných zmien je vyhľadávanie, ktoré je po novom dostupné už aj z hlavnej obrazovky po forme vyhľadávacieho riadka. Ten po chvíli zmizne, pre jeho opätovné vyvolanie stačí ťapnúť na displej.

Waze vyhľadávanie

Google je navyše prednastavené ako hlavné vyhľadávanie v aplikácii, stále sa však dá zmeniť na iné služby, ako Bing, Foursquare, alebo Yelp. Nová verzia súčasne prináša podporu pre automatické dopĺňanie vyhľadávaných výrazov. Reálne by táto funkcionalita mala byť do Waze pridaná v priebehu pár týždňov.

Vylepšená je aj mapa, ktorá je jemnejšia a prvky na nej sa zobrazujú na základe toho, ako sú blízko k používateľovej pozícii. Duplicitné elementy sú teraz zoskupené, čo tiež prispieva k lepšej prehľadnosti. Nová verzia je okrem Androidu dostupná aj pre iOS a je už dostupná na stiahnutie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: waze.com

30.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+