MojAndroid

Sociálna navigácia Waze ani po akvizícii spoločnosťou Google neprestáva s vylepšeniami a pridávaním nových funkcií. Len nedávno priniesla jednoduchšie prostredie a pokročilejšie vyhľadávanie, ktoré je navyše aj rýchlejšie. Aj napriek tomu, že Waze je teraz vo vlastníctve Googlu, tak chce stále na navigácii pracovať. Dokazuje to aj založenie nového beta testovacieho programu, do ktorého Waze momentálne zháňa nových testerov.

waze

Požiadavky na členov beta testovacieho tímu nie sú nijako veľké. Stačí ak vlastníte  smartfón s OS Android vo verzii 2.2 s displejom o minimálnom rozlíšení  320X480 px a ste aspoň trochu technicky zdatný a ovládate angličtinu. Ak ste si na všetky tieto podmienky odpovedali kladne, tak sa môžete do testovania aplikácie zapojiť na fóre navigácie Waze. Čo bude chcieť Waze testovať zatiaľ nevieme, ale je viac než isté, že už v dohľadnej dobe ponúkne ďalšie novinky.

Zdroj: Facebook Waze

29.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+