MojAndroid

Veľmi dobre vieme, že nájsť tú správnu aplikáciu, ktorá by jej používateľovi po všetkých stránkach vyhovovala, nie je vôbec jednoduché. Práve preto vám s výberom tých správnych appiek pravidelne pomáhame. Doposiaľ sme to robili najmä prostredníctvom našich článkov, no teraz prichádzame aj s novou sériou videí.

V nej vám budeme prinášať výber Android aplikácií, ktoré stoja za to. Na začiatok tejto videosérie sme si pre vás pripravili jednu z najlepších mobilných navigácií na svete, ktorá nesie názov Waze. Táto navigácia je špecifická najmä v tom, že je komunitne založená. Milióny ľudí po celom svete do nej každý deň prispievajú, čím si navzájom pomáhajú. Waze vám vďaka tomu dokáže ušetriť množstvo času, ako aj nervov. Viac sa však o tejto šikovnej aplikácii dozviete v spomínanom videu, ktoré nájdete vyššie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
29.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+