MojAndroid

Do obchodu Play v posledných dňoch dorazila nová akčná hra Warface: Global Operations. Je mobilnou verziou hitu známeho z PC a konzol a je prvým priamym konkurentom pre Call of Duty Mobile. O dostupnosti novinky informoval portál DroidGamers.

V hre je na výber z viacerých herných módov. Na výber je Team deadmatch, Control a Battlingitout. Pri prvom spustení Vás hra prevedie krátkym tutoriálom. Naučí Vás základné pohyby postavou, vylepšovať zbrane a meniť výstroj.

Hraním získate skúsenosti a zdroje, ktoré sú potrebné na získanie lepších zbraní a vybavenia. Na výber je široká škála zbraní.. Taktiež sú tu možnosti brnenia, granátov a vrhacích nožov.

Skvelá grafika ako dobrý základ

Za zmienku stojí aj vizuálne spracovanie hry a jej reálne požiadavky. Vývojár si dal záležať na čo najrealistickejšom vykreslení scén a musíme uznať, že sa to podarilo. Hra po grafickej stránke patrí k tomu najlepšiemu, čo na Androide môžete hrať. Čo sa požiadaviek týka, testovací Pocophone F1 nemal žiaden problém udržať stabilných 60 fps pri plných detailoch, vyťaženie grafiky bolo okolo 60%.

Ak už sa bavíme o mimoriadne kvalitných hrách pre Android, spomenuté musia byť okrem Call of Duty Mobile aj PUBG Mobile, Fortine a Android verzia GRID Autosport. Warface: Global Operations si môžete stiahnuť zadarmo z obchodu Google Play.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+