MojAndroid

Každý z nás ráno vstáva z postele s ťažkosťou. Existuje len málo jedincov, ktorí so vstávaním nemajú problém, preto je našou každovečernou rutinou nastavovanie budíka. Nie každý budík je však dobrý a veľakrát sa stane, že nás nezobudí ani niekoľko budíkov nastavených v krátkosti za sebou. To sa vám však nestane s aplikáciou WakeVoice. Ide o budík ovládaný hlasovými príkazmi, ktorý vás ráno zobudí, avšak nie je potrebné, aby ste vôbec vstávali z postele.

wakevoice-1

WakeVoice je inteligentný budík ovládaný vaším hlasom. Vďaka vopred prednastaveným anglickým príkazom je možné tento budík priamo z postele vypnúť alebo odložiť. Škoda však, že nepodporuje slovenčinu. Ihneď potom, ako budík vypnete, je na rade vaše zariadenie, ktoré sa s vami začne rozprávať. Síce nebude odpovedať na vaše otázky, ale hneď ráno vám prečíta najnovšie správy, počasie alebo hlášku, ktorú si vopred nastavíte. Samozrejmosťou je prítomnosť základných nastavení pre hlasitosť, melódiu alebo názov budíka.

Celkovo ponúka WakeVoice jednoduché prostredie, ktoré neohúri svojím grafickým spracovaním, ale funkciami, ktoré ponúka. Aplikácia je dostupná v trial verzii pre 10 budíkov, neskôr si ju budete musieť zakúpiť za plnú sumu 1,99 EUR. Kto má však problém so vstávaním, bez okolkov obetuje pár drobných, aby si doprial ráno s najnovšími správami a hlavne so vstávaním “na čas”. Aplikáciu si môžete stiahnuť pomocou našich widgetov nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 3,59 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 3,59 €

3.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+