MojAndroid

Spoločnosť Wacom je svetovo známy výrobca stylusov pre dotykové zariadenia a pomôcok, ktoré uľahčujú prácu s grafikou, či kreslením. Doteraz spoločnosť ponúkala vlastnú aplikáciu pre skice a kresby len na iOS, teraz je však dostupná na ďalších platformách, vrátane Androidu, Kindle Fire a Windowsu 8.

Aplikácia ponúka výborne spracované používateľské prostredie, ktoré ponúka funkcie spojené práve s kreslením a písaním poznámok. Nájdete tu niekoľko rôznych druhov pier a štetcov, s možnosťou nastavenia hrúbky, či farby. Skice môžete pre detailnejšie úpravy približovať a pridávať sa do nich dajú aj obrázky alebo fotografie. Samozrejmosťou je možnosť vytvorené skice zdieľať s okolím.

wacom2 Bamboo_Paper wacom

Wacom na kreslenie s aplikáciou odporúča použiť jeho vlastné stylusy, ktoré sú známe kvalitným spracovaním a presnosťou, ako aj citlivosťou na dotyk. Novú aplikáciu získate zadarmo na obchode Play, kompatibilná je tabletmi bežiacimi na Androide 4.0 a vyššom. Niektoré prémiové funkcie však po uplynutí trial verzie dobe bude možné získať až po ich zakúpení.

Verzia: 1.7.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.0
Aktuálna cena: Zdarma

23.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+