MojAndroid

Ako viete, je len ťažké poriadne si užiť herné pecky, ako Shadowgun, Dead Trigger alebo Max Payne len s ovládaním na displeji vášho smartfónu. Oveľa pohodlnejšie je pripojenie kompatibilného herného ovládača, ktorý ponúka plný komfort a prepojenie s hrou. Takýmto ovládačom je aj originálny Playstation 3 joystick, ktorý určite poznajú všetci majitelia tejto hernej konzoly. Aby bol ale zážitok z hrania maximálny, budete potrebovať aj špeciálny držiak na mobilný telefón s názvom GameKlip.

GameKlip je vyrobený z tvrdého ABS plastu a je priamo určený na spojenie s Playstation 3 ovládačom. K dispozícii sú dve verzie držiaku – káblová a bezdrôtová. GameKlip s káblovým pripojením môžete zapojiť do kompatibilných ovládačov práve pomocou káblového pripojenia – nie sú potrebné žiadne dodatočné aplikácie alebo nastavenia. Pri bezdrôtovom pripojení už budete potrebovať aplikáciu Sixaxis Controller a rootovské práva na vašom telefóne.

GameKlip v bezdrôtovej verzii sa teraz predáva za 15 dolárov,  za káblovú verziu si priplatíte ďalších 8 dolárov. Držiak je zatiaľ dostupný len pre niekoľko modelov smartfónov, ako HTC One X, Samsung Galaxy Nexus a Galaxy SIII. Objednávať môžete aj zo Slovenska, odradiť by vás však mohla vysoká cena za poštovné, ktorá je až 17$.  Pre získanie lepšej predstavy o tom, ako GameKlip funguje si pozrite video.

Zdroj: gameklip

2.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+