MojAndroid

Google Street View je užitočný nástroj, vďaka ktorému máme možnosť pozrieť si, ako vyzerá cieľ cesty ešte predtým, ako sa tam vydáme. Vďaka tomu sa hlavne vodiči automobilov vyhnú zbytočnému blúdeniu po neznámych uliciach a môžu si tiež pozrieť možnosti parkovania. Vďaka novému nástroju od softvérového vývojára Briana Foltsa si však teraz budete môcť pozrieť aj video z vybranej trasy.

Stačí, ak zadáte začiatočnú pozíciu a miesto určenia a spomínaný nástroj vám prehrá všetky snímky z Google Street View smerom po zadanej trase. Dostupné sú tlačidlá na zrýchlenie alebo spomalenie prehrávania a záznam si môžete dokonca stiahnuť do počítača. Vyskúšajte nástroj prostredníctvom nižšie uvedeného odkazu.

 

Google Maps Streetview Player

Zdroj: lifehacker

18.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+