MojAndroid

So zaujímavým krátkym animovaným filmom prišlo štúdio Big Lazy Robot VFX. Vo svojom klipe umiestnilo vo forme robotov majiteľov kalifornských iPhonov. A tvorcovia ich veru nešetrili.

iDiots

V popise videa sa však uvádza, že cieľom nie je zosmiešniť ani pobúriť majiteľov žiadnych smartfónov. Všetko to začína v predajni iDiot, kde si každý robot zakúpi vlastný iDiot telefón. Ihneď po zakúpení začnú testovať fotoaparát, s fotkami sa samozrejme pochvália priateľom na Instagrame. Akonáhle sa pripoja na sociálnu sieť, v tom momente všetko lajkujú. Nakoniec zamieria do obchodu s aplikáciami a vyberú si tie najnepodstatnejšie a najnepoužiteľnejšie aplikácie, či hry a utratia za ne veľké čiastky peňazí. Po čase sa však zariadenia, ako to už býva zvykom, začnú kaziť. iDiotom preto neostáva nič iné, ako si zakúpiť ďalšie. Povedzme si však na rovinu, vo svete technológií to takto nechodí len pri iPhonoch, ale aj pri smartfónoch s Androidom.

Čo vravíte na iDiotoch vy? Myslíte si, že používatelia smartfónov sú skutočne ako títo roboti?

Zdroj: Androidrecommends

23.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+