MojAndroid

Aplikácia a služba Viber je medzi používateľmi smartfónov veľmi populárna. Ponúka jednoduchý spôsob komunikácie prostredníctvom internetového pripojenia, vrátane posielania krátkych správ a telefonovania. Slúžbu momentálne využíva viac ako 200 miliónov používateľov na platformách Android, iOS či Windows Phone. Najnovšie zavítal Viber aj do počítačov.

viber

Spoločnosť dnes prostredníctvom tlačovej správy informovala o dostupnosti aplikácie Viber aj pre desktopové počítače a notebooky s operačným systémom Windows a Mac OS X. V blízkej dobe má byť dostupná aj verzia pre Linux. Nová aplikácia podporuje videohovory a umožňuje prepnutie hovoru medzi počítačom a smartfónom. Navyše, upozornenia na prichádzajúce správy sú aktívne len na tom zariadení, ktoré práve aktívne používate. Aktualizáciou prešla aj mobilná aplikácia pre Android, ktorá prináša nový dizajn, kvalitnejší prenos hlasu, lepšiu správu fotografií a pokročilejšie funkcie pri posielaní textových správ.

viberS viber 4 viber 5

viber call

Novú aplikáciu pre počítače si môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach Viberu. Mobilná aplikácia je samozrejme dostupná prostredníctvom Google Play Store.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 Zdroj: engadget

7.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+