MojAndroid

Jedná z najpopulárnejších a najrozšírenejších navigácií nielen pre Android je Sygic, ktorý sa teší veľkej obľube aj medzi používateľmi na Slovensku. Plnohodnotná GPS navigácia ponúka veľké množstvo funkcií, ktoré vám uľahčia cestu do cieľa, či už cestujete autom, motocyklom alebo pešo. V rámci vianočnej akcie teraz navyše Sygic ponúka výhodnú ponuku, ktorá sa len tak neodmieta. Pri zakúpení akejkoľvek licencie totiž automaticky získavate ďalšiu, v tej istej hodnote, zadarmo.

Licenciu môžete zakúpiť priamo na stránkach navigácie alebo prostredníctvom nákupu z aplikácie nainštalovanej vo vašom smartfóne alebo tablete. Extra licencia vám bude zaslaná na e-mailovú adresu, ktorú uvediete pri nákupe. Ak chcete novou navigáciou potešiť seba alebo svojich známych, môžete tak urobiť do 24.12.2012.

Za tip na článok ďakujeme Tomášovi B.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

11.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+