MojAndroid

Zákazníci s O2 Paušálom môžu od 14. novembra získať kúpou jedného mobilného telefónu hneď dva. Stačí, ak si zákazník k svojmu O2 Paušálu vyberie jeden z ponúkaných telefónov a druhý mu dá O2 navyše.

O2 Dva za cenu jedného

V rámci aktuálnej ponuky O2 tak môže zákazník získať dva mobilné telefóny za cenu jedného s platbou na predajni vo výške 2 €. Ponuka platí do 31. decembra 2013 pre nových aj existujúcich zákazníkov s programom O2 Paušál. Podmienkou je, že si zvolí jednu z piatich vybraných dvojíc mobilných telefónov, pričom každá je k dispozícii len s vybranou výškou O2 Paušálu.

Zákazníci si môžu vybrať z nasledovných dvojíc:

  • Alcatel One Touch Tribe 3040 a Alcatel One Touch 2000 s Modrým O2 Paušálom za 2 €
  • Huawei Ascend Y210 a Huawei Ascend Y210 so Strieborným O2 Paušálom za 2 €
  • Nokia Lumia 520 a Nokia 208 so Zlatým O2 Paušálom za 2 €
  • Samsung Galaxy S III mini a Samsung S5610 s Platinovým O2 Paušálom za 2 €
  • Sony Xperia M a Sony Xperia E s Platinovým O2 Paušálom za 2 €

O2 podporuje Srdce pre deti so službou „Nový za starý“

Zákazníci v O2 získajú navyše 10 € zľavu za svoj starý mobilný telefón na nákup nového. Tento bonus získajú v rámci bezplatnej služby „Nový za starý“, ktorá im poskytuje možnosť doniesť svoj použitý telefón, za ktorý môžu dostať protihodnotu v podobe elektronického kupónu na nákup nového telefónu. Zľava je naviazaná na nákup nového telefónu a platí v prípade nákupu v hotovosti aj so službou O2 Mobil+. Za každý odovzdaný telefón prispieva O2 na charitatívny program Srdce pre deti sumou 1€.

Zdroj: tlačová správa O2

14.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+