MojAndroid

Nedávno sme vás informovali o tom, že spoločnosť Leica uzavrela partnerstvo s výrobcom mobilných telefónov Huawei. V tom čase sme nevedeli presne, čoho sa bude partnerstvo týkať, a či uvidíme výsledky spolupráce už v novom Huawei P9. Oficiálne to potvrdila až dnes spoločnosť Huawei. Tá informovala, že práve Huawei P9 je produkt, ktorý vytvárajú spoločne so spoločnosťou Leica. A čo iné by mohlo byť v tejto spolupráci vylepšením, ak nie fotoaparát.

Náš tip
Pozrite si Huawei P9 na uniknutých fotografiách zo všetkých uhlov

Spoločnosť Leica sa vo fotografickom biznise pohybuje veľmi dlho, čím si vyslúžila uznanie u odborníkov. Jej charakteristickými znakmi sú luxusné spracovanie spolu s kvalitou. Víziou oboch spoločností je preniesť tieto prvky do mobilných telefónov. Leica pritom nie je v tomto obore nováčik. Spolupracovala napríklad s firmou Panasonic, čoho výsledkom bol Android fotoaparát Panasonic Lumix DMC-CM10. Viac informácií by sme sa mali dozvedieť už 6.apríla, kedy bude Huawei P9 oficiálne predstavený.

Huawei P9 5

Náš tip
Huawei a Leica uzavreli partnerstvo, cieľom je lepšia mobilná fotografia

Zdroj: Androidauthority

2.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+