MojAndroid

S formátom súborov PDF sa viacerí stretávame denne či už v zamestnaní, škole alebo aj v osobnom živote. Množstvo zariadení predvolene neponúka veľmi dobrú aplikáciu pre zobrazovanie a prácu s PDF dokumentmi. Viacerí z nás preto hľadáme alternatívu niekde online. Asi všetci ihneď narazíme na nástroj Adobe Acrobat, no ani len netušíme, že existujú aj ďalšie mimoriadne schopné alternatívy. 

Jednou z nich je aj UPDF, čo je veľmi prepracovaný nástroj, ktorý je kompatibilný so všetkými najčastejšie používanými platformami. Stiahnuť a nainštalovať si ho môžete na operačné systémy Android, iOS, iPadOS a aj na počítače s platformami Windows a macOS

UPDF aktuálne môžete získať v atraktívnej 63 % zľave aj so šikovným AI doplnkom a šancou zaradiť sa do súťaže o cenu v hodnote $599 a o ďalšie objednávky softvéru zdarma. 

Čo všetko je možné vykonávať pomocou UPDF?

UPDF nie je iba obyčajným zobrazovačom PDF dokumentov. Ide o PDF anotátor, ktorý Povoľuje ich úpravu, pridávanie alebo zmenu textu, vkladanie obrázkov či hypertextových odkazov. V Google Play sa bez pochýb nachádza veľké množstvo aplikácií s podobným účelom, tak prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre UPDF?

UPDF

V prvom rade by ste tak mali urobiť kvôli rozšíreným možnostiam úpravy dokumentov. Rozhodne vás poteší aj vyššie spomenutá zľava, ktorá výslednú cenu značne zvýhodní a pridá aj AI doplnok. Vďaka nemu môžete umelú inteligenciu požiadať o vytvorenie súhrnu dokumentu, jeho vysvetlenie, písanie či preklad s presným a detailným výsledkom v priebehu niekoľkých sekúnd.

UPDF

Ten je schopný vytvoriť pre vás súhrn, vysvetlenie obsahu, jeho písanie či preklad. Výsledok vás príjemne prekvapí svojou presnosťou a detailnosťou. Aby toho nebolo málo, vývojári pre používateľov ponúkajú aj svoj vlastný UPDF Cloud, takže svoje súbory už nikdy nestratíte.

UPDF

Radosť spraví možnosť vytvárania podpisov a na zariadeniach s operačným systémom iOS je dokonca možné skenovať fyzické papierové dokumenty priamo do digitálnej PDF podoby. Naskenované dokumenty následne v programe na počítači so systémom Windows alebo macOS môžete prekonvertovať na taký typ súboru, ktorý je možné prehľadávať a upravovať s tromi možnými rozloženiami pomocou OCR. Akonáhle zvolíte možnosť “Text pod obrázkom”, môžete zdieľať daný PDF súbor so svojimi spolužiakmi alebo kolegami pre účel čítania alebo vyhľadávania konkrétneho obsahu. Pri tom všetkom si môžete byť istí, že obsah dokumentu ostane nezmenený.

UPDF

Svoj dokument môžete ozvláštniť za pomoci zaujímavých nástrojov. Použiť je možné napríklad 100 nálepiek, rozličné štýly písma či možnosti sfarbenia a formátovania dokumentu, ktorými spravíte súbor originálnejším. 

Nechýbajú ani nástroje, ktoré pomôžu tímom lepšie brainstormovať a dôjsť ku kreatívnym nápadom. V aplikácií sa jednoducho nachádzajú vychytávky, ktorými sa nemôže pochváliť ani najznámejší softvér pre čítanie a úpravu PDF súborov, Adobe Acrobat

UPDF sa vyznačuje prehľadným a pekným vzhľadom ako v mobilnej aplikácii, tak aj v programe určenom pre osobné počítače. Nástroj je jednoduchý na používanie aj pre menej skúsených používateľov, čo je ďalšou z jeho mnohých predností a ide o alternatívu Adobe Acrobat. V neposlednom rade poteší možnosť pridávania zvýraznených častí textu, textových buniek, intuitívna navigácia v dokumente a ďalšie elementy, s ktorými sa určite radi zoznámite. 

Úprava dokumentov pomocou UPDF zachová originálny formát, pričom vďaka tomuto nástroju budete mať pocit, akoby ste pracovali v Microsoft Word. Na Androide je iba málo aplikácií, ktoré by dovoľovali úpravu PDF dokumentov a UPDF túto možnosť ponúka.

UPDF

Dôvody, prečo je UPDF silným konkurentom pre Adobe Acrobat

Nasadenie nového programu vo firme alebo v škole často pre zamestnancov alebo študentov znamená trávenie množstva času nad učením sa, ako používať jednotlivé funkcionality. V prípade UPDF toto nepredstavuje žiaden problém. Používateľské prostredie je veľmi jednoduché a bude radosť v ňom pracovať. 

Naučenie sa pracovať v programe zaberie iba minimum času a následne nebudete svoj strávený čas ľutovať. UPDF vám to oplatí svojimi skvelými schopnosťami. Jednotlivé elementy sú v mobilnej aplikácii a programe pre počítače usporiadané veľmi intuitívne a ľahko sa v rozhraní zorientujete. 

Samotné prostredie je plné farieb, avšak ponecháva si eleganciu a profesionalitu aj vďaka peknej typografii. Adobe Acrobat má v porovnaní s UPDF komplexnejší dizajn, avšak ten môže byť pre používateľov náročnejší na používanie. Konkrétne funkcie sa hľadajú podstatne náročnejšie, čas na naučenie sa práce v programe bude rozhodne dlhší a aj cena samotného programu je pomerne vysoká. 

UPDF vás bude stáť iba 12 % z ceny softvéru Adobe Acrobat, čo je výrazný rozdiel. Adobe Acrobat poskytuje iba mesačný a ročný plán, na ktorom vo výsledku prerobíte. UPDF si môžete zakúpiť jednorazovo a už nemusíte riešiť žiadne budúce poplatky. Softvér je aj prekvapivo cenovo výhodný.

UPDF vs Adobe Acrobat

UPDF vs Adobe Acrobat

Až pre 4 zariadenia súčasne

Pokiaľ by ste chceli aplikáciu využívať na viacerých zariadeniach súčasne, žiadny problém. K jednému účtu môžete priradiť až 4 zariadenia, pričom nezáleží, o akú platformu ide. UPDF tak môžete súčasne používať v online režime na svojom smartfóne, tablete, notebooku a stolovom počítači bez nutnosti odhlasovania sa.

UPDF

Vďaka tomu môžete pracovať z akéhokoľvek vami vlastneného zariadenia kdekoľvek a kedykoľvek bez obmedzení. Viac informácií o UPDF sa dočítate aj na oficiálnej stránke produktu, na ktorej sa nachádzajú aj odkazy na stiahnutie. Stačí si len správne vybrať vami používanú platformu.

UPDF ponúka aj svoju bezplatnú verziu, ktorá je však do určitej miery obmedzená. Mnohí používatelia majú potenciál viac vyťažiť s “Pro” verziou, ktorá odomyká plné schopnosti softvéru. Teraz môžete svoj nákup zefektívniť vďaka zľave vo výške až 63 %

Okrem UPDF Pro dostanete aj prepracovaný nástroj poháňaný umelou inteligenciou, ktorý zefektívni vašu prácu s PDF dokumentmi. Ak si licenciu zakúpite v dohľadnej dobe, okrem viditeľnej zľavy z ceny sa zaradíte aj do žrebovania o cenu v hodnote $599 a objednávky softvéru zdarma. Takáto ponuka sa predsa neodmieta!

29.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+