MojAndroid

Spoločnosť Samsung na oficiálnom blogu oznámila, že v spolupráci s tromi európskymi umelcami prinesie príslušenstvo pre modelový rad Galaxy S24. Správu publikoval portál sammobile.

V stredu sme vám priniesli správu o predstavení nových vlajkových lodí série Samsung Galaxy S24. Poznáme už aj slovenské ceny všetkých troch zariadení.

Séria Samsung S24
Séria Samsung Galaxy S24

Teraz výrobca pristúpil ku predstaveniu zaujímavého dizajnového príslušenstva. Traja spomínaní umelci pochádzajú z troch rôznych európskych krajín. Ricardo Cavolo zo Španielska, Steven Wilson zo Spojeného kráľovstva a Yeye Weller z Nemecka.

Každý z umelcov, ktorí spolupracovali so spoločnosťou Samsung na príslušenstve pre rad Galaxy S24, priniesol do diely kúsok svojej kultúry a jedinečnosti. To je dostupné pre všetky modely zo série Galaxy S24, t. j. Galaxy S24, Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra. K dispozícii sú aj tri puzdrá pre Galaxy Z Flip 5.

Séria Samsung S24 - Príslušenstvo
Štandardné príslušenstvo pre sériu S24

Všetky puzdrá obdržali technológiu NFC (Near Field Communication) a po pripojení príslušenstva sa na obrazovke zariadenia zobrazí animácia. Zákazníci, ktorí si zakúpia toto príslušenstvo, dostanú ako špeciálny darček aj dizajnovo zodpovedajúci ciferník hodiniek Galaxy Watch 6.

Traja umelci, tri umelecké diela

Ricardo Cavolo pôsobí v Barcelone v Španielsku a špecializuje sa na ľudové umenie, stredovekú estetiku a kmeňový spôsob života. Pre príslušenstvo série Galaxy S24 a Galaxy Z Flip 5 vytvoril ikonické umelecké dielo “Flaming Heart”, ktoré predstavuje obraz horiaceho srdca na nebesky modrom pozadí s bielymi hviezdami.

Samsung Galaxy S24 prislusenstvo Ricardo Cavolo
Ricardo Cavolo – umelecké dielo pre Samsung Galaxy | Zdroj: Samsung

Druhý umelec, Steven Wilson, je londýnsky ilustrátor, ktorý vytvoril dielo s buldogom v strede s výraznými farbami.

Samsung Galaxy S24 prislusenstvo Steven Wilson
Steven Wilson – umelecké dielo pre Samsung Galaxy | Zdroj: Samsung

Tretím umelcom je Yeye Weller z nemeckého Münsteru, ktorý vytvoril umelecké dielo “Spread Love” pre príslušenstvo Galaxy S24 spolu s puzdrom Galaxy Z Flip 5 a ciferníkom hodiniek Watch 6.

Samsung Galaxy S24 prislusenstvo Yeye Weller
Yeye Weller – umelecké dielo pre Samsung Galaxy | Zdroj: Samsung

Kolekcia bude k dispozícii v 16 krajinách vrátane Kórey, USA, Číny, Spojeného kráľovstva, Nemecka, Francúzska, Austrálie a Brazílie a do konca januára sa rozšíri do ďalších krajín.

Náš tip
Objednajte si najnovší telefón Galaxy S24 na oficiálnom e-shope samsung.sk a získajte exkluzívne výhody

19.1.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+